Autor Zpráva
Michal Kuranda
Profil
Dobrý den,
chtěl bych Vám prostřednictví této diskuze nabídnout své služby. Jsem grafik a webdesigner. Jsem pro Vás schopen vytvořit kvalitní grafický návrh a ten posléze přetvořit do šablony. Tyto šablony mohu převést do redakčního systému Wordpress, ale nebráním se i jiným RS. Úprava grafických prvků do textových alternativ (pro vyhledávače) je pro mne samozřejmostí. Stejně tak oddělení obsahu (HTML) od formy (CSS) a několik stylů pro tisk a pro prohlížeč.

Cena každého designu je odlišná, ale většinou se pohybuje 1500-5000 za grafický návrh a 1500-5000 za nakodování stránky. V případě vytvoření grafiky a nakodování je možná sleva.

Zaměřuji se i na tvorbu vektorové grafiky, kam patří tvorba logotipů a podobně.

Nemá smysl se zde více rozepisovat reference na www.kuranda.cz
Kontakt : michal@kuranda.cz
ICQ : 110-334-544
mgiel
Profil
cau, veškeré reference jsou na webu, nebo by si měl ještě jiné ? jde mi hlavně o designy ...
Michal Kuranda
Profil
Veškeré reference nejsou na webu, momentálně pracuji na zakázkách. Jedna z posledních zakázek je třeba www.diablog.cz. Pro který jsem vytvořil celkový grafický návrh...
mgiel
Profil
Ok, vyskočim během přištího tejden na icq a něco vymyslime :)
Michal Kuranda
Profil
Ok :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0