Autor Zpráva
Dusko
Profil
Dobry den,


Mal by som zaujem o zlepsenie funkcnosti nasej webovej stranky www.dolphi-transport.com. Potrebujem doplnit urcite funkcie, ktore nie su zlozite na implementaciu. Stranka je robena v PHP/MySql a trochu JavaScriptu. Podotykam, ze som autorom stranky a zaroven majitelom business-u ale prevadzkove starosti uz mi nedovolia urobit si pozadovane upravy.

Zakladny nacrt novych funkcii:

Objednavkovy formular doplnit o moznost registracie zakaznika.
Prihlaseny zakaznik musi mat moznost vidiet celu historiu svojich objednavok.
Prihlaseny zakaznik musi mat moznost beznych uprav svojho uctu, menit adresu atd


Administracna cast chyba uplne, takze ju treba dorobit, s jednoduchymi funkciami.

Zobrazit vsetky objednavky pre urcite terminy
Pre kazdu objednavku moznost aktualizovat hmotnost a pocet balikov (pri objednavke zakaznici uvadzaju odhadovane udaje)
Tracking objednavky – schopnost menit stav na objednavka prijata, vyzdvihnuta, nachadza sa v sklade atd.
+ dalsie podobne jednoduche funkcie


Upresnenie vsetkych pozadovanych funkcii pochopitelne dodam, zaujima ma vas casovy a hruby cenovy odhad. Idealne by bolo zabezpecit funkcnost pozadovanych zmien najneskor do 20.9.2008. Toto je krajny termin, do kedy musi vsetko bezat.


Viac informacii podam telefonicky, pripadne emailom.

Job je pochopitelne plateny, zaujemci sa mozu ozvat na dusan.szoke@dolphi-transport.com. Vyzadujem profesionalitu a dobre referencie.


Dusan Szoke

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0