Autor Zpráva
marianek
Profil *
ahojte, hledam nekoho, kdo by byl ochoten mi spravit profil. Jde mi o to, ze v IE7 se mi to zobrazuje uplne rozhazene, v mozille je to v pohode. Je to profil na csfd.cz. Za co, nebo za kolik byste mi to spravili? Validator ukazal ze tam mam 300 chyb!!!

http://www.csfd.cz/uzivatel/102883-duklak2/
Chamurappi
Profil
Reaguji na marianka:
Když už koukám na tvůj profil, prohlédl jsem si i tvé komentáře.

Kdysi dávno jsem hrál na PC hru Max Payne. Byla to akční hra, kde se dala zapnout funkce tzv. zpomalení času a tím pádem lepší a hlavně záživnější pocit ze hry. Když jsem se dozvěděl, že bude natočen film, kde bude zpomalení času hlavní téma, tak mě napadlo, že to bude velice zajímavé. Bohužel, film se podle mě nepovedl, vůbec jsem se nebavil, pořád přemýšlím o tom, proč se každému líbí. Viděl jsem asi jen 20 min a to mi stačilo, abych to mohl posoudit. Pořád přemýšlím nad tak vysokým hodnocením všech lidí. Asi jsem jediný na celém světě, co dává tento film a jeho další pokračovní do odpadu.

Hlavní téma Matrixu je zpomalení času? Dal jsi filmu z roku 1999 „odpad!“ po dvaceti minutách sledování kvůli hře z roku 2001? Doporučuji shlédnout snímek znovu a celý. Nebo bys alespoň mohl nějak zrubat ten komentář, protože takhle zní opravdu dost hloupě.

↑ — To je má odpověď na otázku „Za co“.

Validátor ti ukazuje 329 chyb, z nichž za část může ČSFD, za část neplatné znaky, které vesměs ničemu nevadí, pokud je text čitelný, což je. Nech validátor validátorem, s tvými problémy nesouvisí.

V Exploreru se layout sype kvůli tomu, že neděláš mezery mezi obrázky. Mozilla si je sama odřádkuje, Explorer ne. Takže stačí, když na místa, kde běžně odřádkovává Mozilla, přidáš buď mezeru nebo tam sám zalomíš řádek. Dej trošku mezer za Trošku, jednu menší za Menšíka atd.
Cup
Profil
tento profil uz tu se stejnym dotazem byl asi pred rokem to ti stale nikdo neporadil?
marianek
Profil *
diky ale ja jsen trochu lama, jak ty mezery, muzes prosim nazorneji?
marianek
Profil *
mel jsem podobny dotaz pred mesicem, jenze to nebylo tak akutni, jen jsem chtel pro lepsi pocit to mít bez chyby. Jenze asi pred tydnem probehl na csfd nejaky upgrade nebo co a v IE se to cele rozsypalo!

co se tyka mych komentaru. nejsou nic moc, porad se tam opakuje slovo jsem, nejsem slovne zasoben :-) a ten matrix v budoucnu zkouknu a mozna zmenim nazor, nevim. treba sestrenice povazuje za odpad film Zakladni instinkt! tomu jsem dal 5hvezd!
marianek
Profil *
kdyz ti to poslu, muzes ty mezery tam doplnit? nebo je to na dlouho?
souki
Profil
diky ale ja jsen trochu lama, jak ty mezery, muzes prosim nazorneji?
Zkoušel si mezi obrázky zmáčknout mezerník?
marianek
Profil *
jako aby obrazky byly oddelene od sebe? nabo jak to presne myslis?
Tomasds
Profil
Vyzkoušeno, jiný problém tam není.

marianek
Snažíš se prostě vedle sebe nacpat tolik obrázků, že se nevejdou. Buď to odděl po menších skupinách nebo z těch skupin smaž ty <br> a mezi každé dva obrázky ve skupině vlož mezeru, prohlížeč už se postará o zalomení.
svadla
Profil
marianek
souki asi myslel zmacknout takovy to dlouhy tlacitko na klavesnici, stejnym zpusobem jakym oddeluje slova by pak tento znak oddeloval obrazky.
marianek
Profil *
ted jsem to nejak odentroval a uz je to v pohode, posledni ve chci jak mam dat do leveho okraje toto: me se to v IE zobrazuje uprostred stranky, kdezto mozilla to zobrazi v pohode uplne od leveho okraje. jak to mam vyresit?

<center><b>Vysvětlivky k mému hodnocení:</center></b><hr size="2" color="red"><img src="http://img.csfd.cz/images/new/film/star_red_white.gif" alt="*"><img src="http://img.csfd.cz/images/new/film/star_red_white.gif" alt="*"><img src="http://img.csfd.cz/images/new/film/star_red_white.gif" alt="*"><img src="http://img.csfd.cz/images/new/film/star_red_white.gif" alt="*"><img src="http://img.csfd.cz/images/new/film/star_red_white.gif" alt="*"> Absolutní špička! Film úplně bez chyby a nikdy na něj nezapomenu.
<img src="http://img.csfd.cz/images/new/film/star_red_white.gif" alt="*"><img src="http://img.csfd.cz/images/new/film/star_red_white.gif" alt="*"><img src="http://img.csfd.cz/images/new/film/star_red_white.gif" alt="*"><img src="http://img.csfd.cz/images/new/film/star_red_white.gif" alt="*"> Film má v sobě určitou originalitu, silný příběh, ale něco mu chybí!
<img src="http://img.csfd.cz/images/new/film/star_red_white.gif" alt="*"><img src="http://img.csfd.cz/images/new/film/star_red_white.gif" alt="*"><img src="http://img.csfd.cz/images/new/film/star_red_white.gif" alt="*"> Průměr, rád se podívám, ale ne více než několikrát!
<img src="http://img.csfd.cz/images/new/film/star_red_white.gif" alt="*"><img src="http://img.csfd.cz/images/new/film/star_red_white.gif" alt="*"> Film pod průměrem, koukatelný a trochu něčím zajímavý.
<img src="http://img.csfd.cz/images/new/film/star_red_white.gif" alt="*"> Ve filmu bylo něco trochu zajímavého, ale vidět ho nechci více než dvakrát.
<B>odpad!</B> Film katastrofální. Nevydržím se na něj dívat více než 10 min. Někdy vydržím jen úvodní znělku. Vypněte televizi raději i z elektriky. Většinou jde o telenovely a německé komedie.
<hr size="2" color="red">
mariett4
Profil *
to je týmto
<center>
. keď to vymažeš malo by to byť ok
marianek
Profil *
to nemuze byt timto, vzdyt to jenadpis a ten chci mit ve stredu a mam ho ukoncen </center>


<center><b>Vysvětlivky k mému hodnocení:</center>
...............zkoušel jsem <left>, ale to taky nic nedela!
Morasino
Profil
marianek
<div align="center">
<strong>Vysvětlivky k mému hodnocení:</strong>
</div>
oogi
Profil
Hlavně by mělo být na začátku toto:
<center><b>Vysvětlivky k mému hodnocení:</b></center><hr size="2" color="red"> ...

Nejdřív se musí ukončit </b> a až pak </center>
marianek
Profil *
nic to nedělá. http://sklad.obrazku.cz/obr33562_Beznzvu.JPG
marianek
Profil *
takhle to mam v mozille a chci to tak i v IE

http://sklad.obrazku.cz/obr33565_Beznzvu.JPG

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0