Autor Zpráva
menci
Profil *
Ahoj, mám web: http://www.art-atelier.eu/
Kdysi vyhovoval roztažený na celou šířku monitoru, dnes už nee.
Potřebovala bych zúžit zobrazení - ale jen hlavní stránky + podstránek z horního menu (kde jsou texty), zatímco stránky z levého menu (t.j. obrázkové galerie) ponechat tak jak jsou - tedy na celou šířku monitoru.
>
Nevím, jestli to vůbec lze - ale horní lištu (je v souboru inc.inc) ponechat trvale na celou šířku monitoru, soubor index.php + soubory z horního menu pozicovat doleva s omezenou šířkou (asi 790px??) a zbytek plochy doprava vyplnit stejnou (nebo jinou?) podkladovou barvou.
>
Soubory z levého menu ponechat tak jak jsou = na celou šířku monitoru. Uměla bych to asi ještě pomocí tabulky - ale myslím, že tabulky jsou na tabulky a na pozicování jsou styly - a tam to už neumím určit jen pro vybrané stránky a ještě bez hlavičky/horní lišty. Takže to bych prosila udělat.

Ještě jedna drobnost k vylepšení - uvítala bych trvalou změnu barvy tlačítek již navštívených galerií - nefunguje to :-(
Pokud by byl ještě nějaký nápad na vylepšení mých stránek - tak ho jistě uvítám.

Kdo se toho chcete a umíte ujmout - napište mi prosím cenu za tuto Vaši práci na mail menci zavináč email.cz
menci
Profil *
Děkuji všem - co mně zaslali své nabídky - už je to domluveno a dokonce i opraveno :-)

Dále můžete posílat ještě nápady k vylepšení stránek :-)

Toto téma je možno uzamknout? Díky!!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0