Autor Zpráva
Michal 75
Profil *
We are looking for někoho kdo by měl zájem stát se součástí nově vznikajícího webdesignového týmu. Hledáme hlavně specialistu na PHP a MYSQL, který má snahu se učit a rozvíjet nové znalosti.
Charlie
Profil
Hm... Zajímavé. Práce v týmu bývá často efektivní. Jaké máte nároky na takového specialistu?
mila
Profil
O co by šlo?
polovi
Profil
Jo o co goo? mozna bych mel zajem?? piste podrobnosti na meijl!
Michal 75
Profil *
Hlavním cílem je tvorba nových webových stránek, redesign, optimalizace (SEO). Hledám někoho kdo by chtěl dlouhodobě spolupracovat a podílet se na provozu firmy - jako kolega, partner, spolumajitel, nevím jak to přesně definovat.... Nehledám někoho jen na externí spolupráci!

V současné době je zajištěna grafika, XHTML+CSS, Java Script, SEO, získávání zakázek. Vlastní web je skoro již také hotov, ale je třeba ho nejprve řádně otestovat a odladit.


A ještě chybí někdo kdo by se chtěl věnovat hlavně PHP. Samozřejmě může pracovat i na grafice, HTML, FLASHI atd., když bude mít zájem.

K nárokům asi takhle - ideální člověk by byl asi nějaký student či někdo kdo o PHP a databázích již něco ví a něco již vytvořil . (všeobecný přehled o tvorbě webů je nutný - ctění webových standardů, přístupnost, použitelnost, optimalizace pro různé prohlížeče, ...). Předpokládám, že hlavní támata s použitím PHP do budoucna budou Internetové obchody, pokročilé vyhledávání, webová fóra, chytrý e-mail .....

Nehledám žádného borce co mě napíše, že chce vydělávat 50 000 čistýho a služební auto k tomu :)) , ale někoho, kdo se bude společně snažit postupně firmu rozvíjet a časem přivést k zajímavým ziskům.

Michal LDIC@seznam.cz 777867401

PS jestli někdo budte mít zájem tak se ozvěte ono se mě to takhle hrozně těžko píše a vysvětluje :(( (preferuji osobní setkání a rozhodně raději člověka jehož kód nebude naprosto dokonalý, ale zato to má v hlavě srovnané
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0