Autor Zpráva
Luboš.K
Profil *
Sháním člověka, který mi ulehčí práci. Loga, tlačítka a další nesmysly, které dle mého názoru nejsou důležité, ale pro zákazníky důležité jsou.

Děláme malé a levné weby pro menší firmy, někdy to jsou jen doplňky jako RSS apodob. Občas je potřeba jednoduché logo či tlačítka, které nás zdržují a odvádějí pozornost jinam, než se zaměřujeme.

Upozorňuji, že tvorba webu je pro mě spíš koníčkem a neživím se tím. Hledám člověka, na kterého se můžu jednou za čas obrátit, napsat mu co potřebuju a on to udělá. Práce zhruba na hodinu, mým odhadem. Chci aby byl spolehlivý a chci s ním jednat na přátelské úrovni.

Jestli máte někdo o spolupráci zájem a víte, o co mi asi jde, pište na mail: info@apu.cz

Díky.
pepe-is-back
Profil *
Luboš.K
Loga, tlačítka a další nesmysly, které dle mého názoru nejsou důležité - řelk bych, že to co jste napsal, je naprostá hloupost....
Děláme malé a levné weby pro menší firmy - takže za to inkasujete peníze...

A vy požadujete aby pro vás někdo dělal zdarma?
Falcon
Profil
Haluz...to by robil iba grafik ktorý je fakt v núdzi :-D
Luboš.K
Profil *
Samozřejmě, že jde o peníze. Jsme snad ve školce?
pantondavo
Profil
Luboš.K
jednoduché logo
Práce zhruba na hodinu, mým odhadem

Kolik Kč na hodinu?
pepe-is-back
Profil *
Luboš.K
Dle toho, jak jste napsal první příspěvěk to vypadalo že ano a nebyl byste první ani poslení...
oogi
Profil
Luboš.K
Loga, tlačítka a další nesmysly
Omlouvám se za OT, ale... Od kdy je logo nesmysl?
Matti
Profil *
Já bych měl zájem o spoluprácí. Kontaktuj mě na mail matous.hurtik@gmail.com

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0