Autor Zpráva
Pan_snek
Profil *
kdo mi vytvoří 1 až 3 druhy obrázkových grafů ? za uplatu, neco na zpusob jpgraph, budu rad za jeden, ale nejradci bych 3 ....

sloupcový, linkovy a kolačový ....

potřebuji to , abych to mohl použít jako vystup pro jednu svou aplikaci, kterou zrovna dělám ....

Najde se nekdo ?

detaily na mailu pospisil28@seznam.cz
kletely
Profil
Pan_snek
Čo za to?
Bubák
Profil
AmCharts: 2D a 3D animované grafy pro vaše stránky
http://www.justit.cz/a.asp?a=2002309
Paja
Profil
Pan_snekovi se jedná o autorství, není tak? Je třeba upřesnit požadavek, protože pokud chceš, aby ti někdo něco udělal pod takovou licencí, abys to mohl bezmezně prodávat, tak by o tom zájemce měl přinejmenším vědět
// edit gram.
srigi
Profil
libchart :: LGPL, sice na domovskej stranke je uz pod GLP, ale na phpclasses je este pod LGPL.

edit >> tak som to checkoval, v zazipovanom subore su skutocne zdrojaky pod LGPL licenciou. Takze neni o com.
Pan_snek
Profil *
srigi

takže se muže konkretne libchart použít v komernční aplikaci v té verzi LGPL aniž bych se bál, že s tim budu mit problemy kvuli porušení podminek užiti ?
dik za odpoved.

Paja
jj, presne tak, jde mi o to, to bylo v poradku - autorství ..
srigi
Profil
Pan_snek
jj, je to free a netreba uvolnovat zdrojaky. Smelo by som to pouzil do komercneho produktu.
Pan_snek
Profil *
srigi

nedas mi na sebe kontakt ? :)
srigi
Profil
srigi
nedas mi na sebe kontakt ? :)

Ale jasne, v pohode. klik

Odporucam ale pouzivat e-mail, IM programy moc nemusim, mejly checkujem denne.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0