Autor Zpráva
Oswald
Profil
Ahoj, sháním člověka na sazbu CSS & (X)HTML šablon z grafických podkladů (Photoshop, Corel). Jedná se o externí spolupráci na živnostenský list v rozsahu cca 10 - 40 hodin týdně.

Zájemce by měl dobře ovládat CSS, psát validní HTML, mít základní znalosti o SEO ("on page" faktory) a mít alespoň základní grafické cítení .

Odladění šablony minimálně pro IE5+ a novější verze Gecka a Opery. Některé designy jsou poměrně komplikované. Znalost JavaScriptu, PHP a MySQL velkou výhodou.

Ozvěte se mi, prosím, na j.roztocil{ZAVINAC}gmail{tecka}com.
Charlie
Profil
Jedná se o externí spolupráci na živnostenský list - znamená to, že musím mít živnostenský list?
Oswald
Profil
Ano, přesně tohle to znamená :-)
Charlie
Profil
Aha. Tak to jsem z kola venku. Možná byste to měl zkusit spíš na Interval.cz, tady moc lidí živnostenský list nemá.
Plaváček
Profil
Také bych jednoho šikovného kodéra uvítal do svého týmu, bohužel se ale zdá, že je to s nimi jak s houbami v suchém létě. Nerostou a nerostou :)
Leo
Profil
"Také bych jednoho šikovného kodéra uvítal do svého týmu, bohužel se ale zdá, že je to s nimi jak s houbami v suchém létě. Nerostou a nerostou :)"

Treba je to i tim, jaka zverstva tvori grafici v tom Photoshopu :-) bez znalosti tvorby webu, Leo
Charlie
Profil
Myslím, že šikovných kóderů je dost, ale buď zrovna na něčem pracují, nebo nemají živnostenský list, nebo obojí.
quinux
Profil
Plaváček

já myslím, že rostou, jenomže na špici je cesta dlouhá ;o)
Leo
Profil
"já myslím, že rostou, jenomže na špici je cesta dlouhá ;o)"

Pokud budete cekat na dokonalost, tak to driv umrete :-) Plavacek psal sikovneho, ne genialniho ani nejlepsiho na svete, Leo
Tomexx
Profil *
Pokud nekdo hledate kvalitniho kodera, mohu nabidnout sve sluzby. Reference zaslu na pozadani. Profesionalne delam HTML, CSS (vcetne ladeni pro ruzne prohlizece), znalost PHP a MySQL (tolik kolik html koder potrebuje), cactecne JavaScript, sablonovani Smarty. Zamereni na SEO oprimalizaci. Mam hodne zkusenosti, mam po ruce i dobreho PHP+MySQL skriptare. Samozrejmosti je zivnostak, ridicak + auto, casova flexibilita, dobra anglictina. Pro vice informaci piste na tomovomail[at]seznam.cz (mam i lepsi kontakty - mail, telefon, fax, icq; ale nezlobte se nemam s jejich uvadeni na webu dobre zkusenosti)
Tomexx
Profil
Dodatečná omluva - až teď jsem si všiml preferování diakritiky, píšu rychleji než čtu, a ještě jsem nebyl ragistrovaný takže to neopravím.

Pokud nekdo hledate....
Victorius
Profil
Plaváček
Já myslím že rostou, ale kdo z nich má sakra živnosťák?
DoubleThink
Profil *
Myslím, že toto vlákno zakončíme - ostatně poptávka už byla uspokojena.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0