Autor Zpráva
Tomexx
Profil *
Pokud nekdo hledate kvalitniho kodera, mohu nabidnout sve sluzby. Reference zaslu na pozadani. Profesionalne delam HTML, CSS (vcetne ladeni pro ruzne prohlizece), znalost PHP a MySQL (tolik kolik html koder potrebuje), cactecne JavaScript, sablonovani Smarty. Zamereni na SEO oprimalizaci. Mam hodne zkusenosti, mam po ruce i dobreho PHP+MySQL skriptare. Samozrejmosti je zivnostak, ridicak + auto, casova flexibilita, dobra anglictina. Pro vice informaci piste na tomovomail[at]seznam.cz (mam i lepsi kontakty - mail, telefon, fax, icq; ale nezlobte se nemam s jejich uvadeni na webu dobre zkusenosti)
Tomexx
Profil
Dodatečná omluva - až teď jsem si všiml preferování diakritiky, píšu rychleji než čtu, a ještě jsem nebyl ragistrovaný takže to neopravím.

Pokud nekdo hledate....
Tomexx
Profil
Hodne se me ptate na toto:

- zda delam plnovyznamove odkazy typu domena.cz/sekce/produkt (misto domena.cz?id=5&id2=88)
- zda mam validni kody (HTML i CSS)
- zda se mnou muzete prokonzultovat projekt zdarma

Takze u vsech techto veci plati ze ANO.

A jak jsem rikal, lepsi kontakty sdelim na pozadani mailem, samozrejme jsem na telefonu, ICQ i mailu, a taktez rad sdelim adresu me prezentace s kompletni nabidkou a s referencema. Akorat to proste nedavam sem do fora...

Tomas - tomovomail ZAVINAC seznam TECKA cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0