Autor Zpráva
Jean
Profil
Kolik by jste si rekli za takovouhle pracicku: css layout, JavaScript, PHP, MySQL, vlastni grafika, uprava struktury existujici stranky, graficka a castecne i funkcni uprava i-obchodu...

diky
Leo
Profil
To jsou moc vseobecne a neuplne informace, ale je to proste - odhadnete kolik casu vam to zabere a vynasobte tim, kolik berete za hodinu, Leo
Charlie
Profil
Když sem hodíte na tu prezentaci odkaz, tak by se to dalo zvážit více. Tohle je opravdu moc všeobecné.
Jean
Profil
jj, cekal sem neco v tomhle stylu:) ale stejnak diky, uz sem to asi vyresil...

jinak je to uprava tohohle: http://obchod.eurocomputer.cz/
Fred
Profil
Nemám s tímhle zkušenosti, ale 23503 produktů a ta úděsná nepřehlednost. Bude to stát hodně a je to zdá se mi spíš práce pro tým.
Takhle na jednom disku sbírám různé tutoriály a vše co tam mám přepisuji do xhtml s odděleným css a js, učím se na tom. Už to dělám tak tři roky. Je tam přes 30000 souborů z toho něco bude grafika, takže je možné, že tak za rok bych tenhle shop ve volném čase byl schopen stránku po stránce přepsat, protože by to šlo samozřejmě rychleji. Pokud to půjde úpravou thoho RS je samozřejmě něco jiného, takže 20 kaček za stránku je hrozně málo ale 470.060,-Kč je zase hodně moc (23503 produktů ).
Tomexx
Profil
Jestli to dobre chapu tak jde vpodstate o vytvoreni noveho eshopu, a konverze obsahu ze stare verze do nove. Zbozi existuje, databaze taky, i kdyz asi bude potreba upravit. 15-25 tis mi prijde jako adekvatni cena, vzdyt to vpodstate moc prace neda.
mgiel
Profil
já bych počítal spíše více než méně. Obzvlášť u takového kvanta produktů.A spíše bych spočítal kolik toho se dá stihnout za 1h a to vynásobil cenou.
Yuhů
Profil
devadesát, níž bych nešel
Fred
Profil
To jsem si v duchu myslel :-) aniž by byla jakákoliv zkušenost, holt prodávám jiné, ale také nákladné věci.
quinux
Profil
Tomexx
15-25 tis mi prijde jako adekvatni cena
Obchod takového rozsahu za 25tis? Beru, a za mnou stojí řada lidí, kteří ti za tu cenu utrhají ruce. ;o)

Nevím jak je na tom administrace a celkově shop - co umí a co se bude muset dodělat (teda pokud by nebylo lepší to buď udělat úplně znova nebo sehnat, alespoň nějaký opensource).

Pravděpodobně bude třeba projít položku po položce a každou zvlášť upravit, pokud to nepůjde udělat nějak automatizovaně, ale tomu moc nevěřím.

Takže grafika, kód, programování a úprava všech produktů, tak jak říkal Yuhů na devadesáti bych startoval, ale stovku bych určitě překročil. Pokud se do toho chceš pustit sám tak se připrav na pár měsíců práce ;o)
Dero
Profil
Nebudeme vytahovat kostlivce ze skříně, přátelé. Tohle vlákno bylo přes rok mrtvé.

Zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0