Autor Zpráva
Icaq
Profil *
Zdravím,

Nalezne se zde jedinec který má zkušenosti s nakodovanim sablony design do html s CSS (nejlepe DTD HTML 4.01). Sablonu ukazu pouze po icq 454026900 , protoze se bojim pripadne kradeze... Bohuzel za kod nemuzu zatim nic nabidnout, snad casem, ale take muzu na oplatku vyuzit me designerske schopnosti... :)

Díky za případné nabídky
Icaq
Dranel
Profil
Icaq
Měl bych zájem a proto se blíže ptám:
Je ta šablona opravdu tak cenná, že ji tu nemůžeš ukázat? Je? Tak potom za ni něco nabídni. Těch pár stovek na tak super šablonu přeci obětuješ. A pokud ne, nemám zájem ;-)
Str4wberry
Profil
Reakce na Icaq:
ale take muzu na oplatku vyuzit me designerske schopnosti
To v podstatě znamená, že za nakódování designu nabízíte grafický návrh, je to tak? Pokud ano, prosím Vás o ukázání šablony po e-mailu nebo MSN.
Icaq
Profil *
Dranel
No, nevím jestli je zase tak cenná, každopadně prostě se mi to zdá takhle jistější. Jinak pár stovek bych za to jak říkáš klidně obětoval, ale to už jsem jednou udělal (koder sablonu nakodoval -> nasledne jsem odeslal penize predem na ucet -> a on mi az pote poslal html). Design byl totalně rozházený v Internetu Exploreru a některé prvky nebyly ani v pořádku v mozille - navic jako vubec byl i trosku samotny design upraveny, pricemz psal ze vse bude validni, sematicke a optimalizovane pro vsechny prohlizece. Ani jedno nebylo... Sice jsem hledal lidi, jestli by nekteri jen neopravili kod, ale rekli mi, ze by bylo lepsi to udelat od zacatku znova.

Str4wberry
To v podstatě znamená, že za nakódování designu nabízíte grafický návrh, je to tak?
Ano, tak to je.

P.S. Zatim se mi nikdo neozval na ICQ.... :)
Feodaron
Profil
Kontaktuji kvůli bližším informacím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0