Autor Zpráva
Falcon
Profil
Po dlhšom opravovaní môjho PC (bol som aktívny na PC segra ale nemala potrebné programy tak sa ospravedlňujem všetkým poškodeným ktorým som sľúbil gr. návrh zadarmo) som sa rozhodol že sem dám ponuku Gr. návrhu zadarmo...

Ak chcete ten návrch, nachajte tu popis projektu (o čo ide) a svoje ICQ (prípadne mail ale rozhodne preferujem ICQ)..Pre najzaujimavejši projekt sa rozhodnem a ozvem sa (ak sa neozvem nevybral som Váš projekt)

Ak tu nenapíšete popis projektu rozhodne sa neozvem...
Falcon
Profil
Nik nechce :-(
Str4wberry
Profil
Když Nik návrh nechce, tak já bych chtěl grafický návrh zdarma. Měl by být hezký, moderní, originální (nechci kopii široce dostupné šablony), laděný asi do modré barvy. Menu se může rozprostírat buď v pravém sloupci, nebo vodorovně pod hlavičkou. Fantazii meze nekladu, návrh může být na nakódování pekelně složitý, kódovat to budu sám.

Bude použit pro blog, přičemž mi stačí jen hlavní strana s krátkými výpisy článků. E-mail naleznete v mém profilu.
Fery
Profil *
Pokud bude ještě možnost, tak bych také měl zájem. Jedná se o fotbalový tipovací systém - myslím že netřeba se více rozepisovat (systém už je hotov). Návrh nechám jen na tobě, mám sice menší nápady/návrhy, ale to bych s tebou prokonzultoval až poté, pokud by si měl zájem. Jinak osobně jsem spíše zastáncem jednodušších designu, ale klidně to nechám na tobě. Případně moje icq: 240 PĚT TŘI TŘI 940.
Dranel
Profil
Falcon
Koukal jsem na některé tvé práce, co jsi zde prezentoval a obávám se, že nebudeš moci splnit, co budu požadovat, přesto se však pokusím to popsat:

Potřeboval bych grafiku pro interaktivní fantasy portál, něco jako www.dracidoupe.cz, www.aragorn.cz a www.drd.cz v jednom. Defakto se bude jednat o fantasy hernu, katalog fantasy stránek, publikační systém fantasy článků a další a další... pokud bys měl zájem to zkusit, kontakt najdeš v profilu.
radas
Profil *
Zdravím,
jestli máš malo práce tak bych taky měl jeden požadavek. Grafický navrh na prodej luxusnějších automobilu. Co by to mělo obsahovat, nadpisy h1 až h4, odstavce,hlavička patička něco ve stylu jaguar.com ale bez flash jen grafika..kontakt na mě je 243246126
Elwinly
Profil *
Tohle není nikterak akutní, už máme víceméně menší tým grafiků, přesto sem napíšu. Plánujeme udělat fotbalový manažer (poddrobnosti v jiném vlákně v "Práce a zakázky") a samozřejmě na něj nějakou grafiku potřebovat budeme.
ICQ: 222328197

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0