Autor Zpráva
michal3
Profil
Hledáme programatora , jednalo by se o portal na ktery bychom potrebovali udelat nejaky rs nejlepe PHP fusion, design uz mame hotovy jen tam dat ten RS . Na nejake cene bychom se mohli domluvit . Specha to . Piste na icq 463-482-862
Falcon
Profil
Nerobil som ti náhodou toto a keď som to dorobil si mi povedal že to už nepotrebuješ :-(
mariett4
Profil *
Falcon
a čo má design spoločné s RS?
Měsíček
Profil
"a čo má design spoločné s RS?"

Nic. Jde o důvěryhodnost.
Falcon
Profil
mariett4
nejde oto..ci myslíš Že keď nezaplatil pri designu tak zaplatí pri RS...
mariett4
Profil *
Falcon
a si si istý, že použil tvoj design?
Falcon
Profil
mariett4
nepoužil ale sme sa dohodli na finančnej odmene a keď som dorobil po cca 5 dňoch ten design tak povedal že to už nechce..to akokeby si nejakemu zakaznikovi staval dom a už by si ho postavil a povedal že ho už nechce...
michal3
Profil
Nerobil som ti náhodou toto a keď som to dorobil si mi povedal že to už nepotrebuješ :-(
Ano,to uz je davno cos mi delal design pro jeden web ale opravdu se ti nepovedl nikomu s tymu se nelibil a bez urazky bylo by to jen na ostudu a nerikal jsem ze ti za to zapaltim rekl jsme ze to delaji 3 grafici a ze si vyberu a tys rekl ze to beres ze potebujes reference a ze za zkousku nic nedas to vse . A tohle je uplny jiny web kde grafiku uz mame udelanou a potrebujem tam dat rs nejlepe php fusion . To vse a pro príste si rozmysli co rikas .
Falcon
Profil
michal3
Tu ide o princíp a narozdiel od teba mám dôkazy
Aspoň si nevymýšľaj:

1. Takže „bylo by to jen na ostudu“ - Odkaz
2. „a nerikal jsem ze ti za to zapaltim“ - Odkaz

A potom ma ešte prosim asi o 3 týžde aby som mu odstránil text z päty lebo sa mu čosi stalo s grafikom či čo a sľuboval mi 100sk ale vedel som že mi ich nedá ale aj tak som to urobil lebo niesom ako niekto..a že mi ich aj nedal...Mne je jedno či sním budete obchodovať,...Ja som len upozornil ako ma podviedol
michal3
Profil
Tu ide o princíp a narozdiel od teba mám dôkazy
michal3
Tu ide o princíp a narozdiel od teba mám dôkazy
Aspoň si nevymýšľaj:
1. Takže „bylo by to jen na ostudu“ - Odkaz
2. „a nerikal jsem ze ti za to zapaltim“ - Odkaz
A potom ma ešte prosim asi o 3 týžde aby som mu odstránil text z päty lebo sa mu čosi stalo s grafikom či čo a sľuboval mi 100sk ale vedel som že mi ich nedá ale aj tak som to urobil lebo niesom ako niekto..a že mi ich aj nedal...Mne je jedno či sním budete obchodovať,...Ja som len upozornil ako ma podviedol

Bylo to už dávno , a nelíbil se nikomu s týmu kdyby se ti povedl tak neni problem ti to zaplatit proboha ted co nám delal grafik ten graficky návrh jsem mu to taky zaplatil a nebyl zadny problem . Kdyby videli ten navrh cos nam udelal a srovnavali by ho z jinyma tak je to 100 a 0 a to by byli pro nas vyhozene penize . Prosim uz to tady neres napis mi kdyztak na icq .

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0