Autor Zpráva
wanthom
Profil
Mám stránku www.akozarobit.com, ale som veľmi limitovaný tým, že sú tam rámce, viaceré vyhľadávače s tým majú problém hľadať v takých stránkach a celkovo je to systém nie veľmi dobrý. Potreboval by som to nejak jednoducho prerobiť do PHP s tým, že by som si to potom sám vedel upravovať, čiže potreboval by som urobiť základný layout stránky. Dizajnovo by to mohlo kľudne ostať tak ako je to teraz, len aby to už neboli rámce. S PHP nemám skúsenosti, ale postupne by som sa do toho chcel dostať, najlepšie študovaním a upravovaním môjho kódu na stránke.
Kontakt : wanthom(zavinac)gmail.com
ICQ 6363014
Skype wanthom
Str4wberry
Profil
Můžeš za zmíněnou činnost něco nabídnout?
wanthom
Profil
Už niečo riešim s Jerrym, viem ponúknuť max 20 USD na AlertPay alebo PayPal.
el mariachi
Profil
Nič v zlom, ale 20 USD je teda pekne málo :) Pokiaľ by si bol ochotný pridať a Jerry by to nezvládal, kľudne sa ozvi... Hento totiž prerábať moc nepôjde, ale bude nutné nakódovanie odznovu.
wanthom
Profil
Ja viem, nieje to veľa, ale viac nemôžem dať, potrebujem urobiť len nejakú kostru, ktorú si postupne budem vylepšovať.
el mariachi
Profil
S Jerrym ste sa už dohodli ?
wanthom
Profil
Áno dohodli sme sa, uvidíme ako mu to pôjde.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0