Autor Zpráva
Elwinly
Profil *
Zdravím,
tohle rozhodně není standardní zakázka, takže jsem měl trochu dilema kam to dát, ale nakonec to vážně hodím do této sekce. Je to již pořádně dlouho co mě napadlo, že bych si jednou chtěl vytvořit svůj vlastní fotbalový manažer (příklady: hattrick.org, sokker.org apod.). Problém ovšem byl (a stále je), že já ovládám sotva HTML a základy CSS. Za tu dlouhou dobu (už minimálně rok) jsem si vytvořil v hlavě kompletní plán jak by co mělo fungovat (chtěl jsem to přenést i na papír a vytvořit kompletní dokumentaci, ale na jednolitý text je to moc dlouhé, postupně si teď dávám ve wordu dohromady menší části) a časem jsem začal shánět někoho, kdo by to byl schopen naprogramovat. Již několik měsíců jsem projížděl weby o on-line hrách a sportu a sháněl někoho - no bez úspěchu.

Problémem je jednak nedostatek zájmu a schopností, ale hlavně jedna věc. Nejsem schopen zaplatit částku odpovídající tomuto projektu. Mohu sice nabídnout jistou počáteční sumu, ale ta je opravdu velice tristní. Je tu sice možnost, že by snad manažer jednou mohl vydělávat sám a těchto peněz bych se klidně vzdal, ale komu tahle "možnost" stačí že?

Proto zde hledám spíše člověka, kterého samotná myšlenka sportovního manažeru zaujala a byl by ochoten na ní pracovat i za výše uvedených podmínek, než tvrdého profesionálního programátora, co bez peněz neudělá ani ránu.

Pište nejlépe sem případně na ICQ 222328197, pokud Vás to alespoň trochu zaujalo.
Andre
Profil
Myšlenka je určitě pěkná. Ale zhotovení takového projektu je pro jednoho celkem nadlouho. Ale psal jsi že ať píše ten koho to zaujalo. Mě to určitě zaujalo a pokuď by si s něčím potřeboval pomoct tak mi klidně napiš na icq 229 172 245
jablon
Profil
Ahoj,

Mě tohle zaujalo a chtěl bych si s tebou o tomto projektu ( i když mě fotbal nezajíma), více popovídat... kadyžtak moje icq je 469643485
Elwinly
Profil *
Obnovuji tento inzerát. Podařilo se mi dát dohromady tým programátorů a celkově to vypadá, že se ráce na manažeru opravdu rozjedou, ale dále potřebujeme grafika. Design je u takovéhoto projektu důležitý a musí být dostatečně reprezentativní. Proto nehledáme úplné začátečníky, ale na druhou stále platí tytéž podmínky jako v prvním příspěvku. Takže opět pište jen v případě, že Vás celý projekt zaujal.
Moje ICQ: 222328197

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0