Autor Zpráva
trposek
Profil *
Dobrý den,
během přibližně jednoho měsíce bychom rádi spustili zcela nový soutěžní portál, který je zatím umístěný na www.toprecepty.cz/topsouteze . Jde o partnerský projekt portálu www.toprecepty.cz, který po pěti měsících od spuštění navštíví přes 2500 UIP denně.

K získání kvalitních sponzorů potřebujeme potenciální sponzory přesvědčit o kvalitní propagaci jejich webu či výrobku, proto hledáme kvalitní stránky, které by propagovaly soutěže formou banneru či textové zmínky o soutěžích.

Vzhledem k soutěživé povaze národa českého :-) očekáváme vysokou návštěvnost. K propagaci webu máme zatím zajištěnou reklamu na www.meebo.cz - 25 000 UIP denně, www.onlineprodej.cz - 4800 UIP denně, www.toprecepty.cz - 2500 UIP denně a mnoho dalších webů. Dále také neomezený počet kreditů na reklamním systému www.reklama24.cz + spolupracujeme se systémem www.lista.cz

Výměnou za propagaci soutěží nabízíme reklamu pro Váš web formou ikonky v pravém sloupci stránek nebo jeden z reklamních čtverců dole, popřípadě zpětný odkaz (možno i z toprecepty.cz - přes 5000 zaindexovaných stránek, PR 4, Srank 85)

Budeme rádi za jakýkoli návrh spolupráce a rádi se dohodneme ku prospěchu obou stran.

Kontakt: Psát samozřejmě můžete na info@toprecepty.cz, popřípadě na ICQ 232-682-940.
Budeme se těšit na případnou spolupráci

Přeji hezký den
Libor Hoření

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0