Autor Zpráva
el mariachi
Profil
Hľadáme človeka, príp. viacerých ľudí do tímu. V súčasnosti je tvorený dvoma ľuďmi - mnou a html/css kóderom.

Naše požiadavky na nového člena:
- znalosť HTML/CSS
- grafika -> vektorová + bitmapová (práca v programe podľa vlastného úsudku, najlepšie Inkscape+Gimp, ale ak máte vlastný program, ktorý zvláda PSD súbory, nebude to prekážkou)
- fantázia
- schopnosť improvizovať a pracovať v tíme
- chuť pracovať
- spoľahlivosť
- dostatok času

Samozrejme platí, čím viac toho ovládate, tým lepšie. Nepožadujem aby ste boli odborníkmi, ale musíte zvládať tvoriť valídny kód a vedieť pracovať v tíme. Hlavne potrebujem ľudí, čo majú čas a radi sa venujú tvorbe webstránok . Nikoho nemienim do ničoho nútiť a ak to chcete robiť len kvôli peniazom, ani mi písať nemusíte...

Čo sa týka odmeny, tak je to individuálne pri každej zákazke. V súčastnoti ich je vcelku dosť, s tým, že sú na obzore ďaľšie. Podrobnosti samozrejme po dohode pred samotným tvorením danej zákazky.

Čo najskôr mám v úmysle založiť živnosť, časom dúfam aj s.r.o.-čku, zatiaľ robíme zákazky na dohodu. Niesme extra profíci, ale mám v pláne sa vypracovať čo najvyššie keďže sa tým chcem živiť. Celú vec beriem vážne, takže podobný prístup očakávam aj od Vás.

Pokiaľ máte záujem, určite sa mi ozvite na moje ICQ: 279-764-608. Píšte prosím len záujemcovia, ostatné príspevky budem žiadať moderátorov, aby premazali. Ďakujem
el mariachi
Profil
Ďakujem za účasť všetkým čo mi napísali, na začiatok to snáď aj bude stačiť, čiže prosím, ďaľší zatiaľ nepíšte.. ak budeme hľadať ďaľšie posily, určite dám vedieť :P
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0