Autor Zpráva
MilanKubik
Profil *
Dobrý den všem čtenářům tohoto článku.

Jsem majitel a administrátor nově začínající on-line strategické hry na téma 2.světová válka. Bohužel programuji jenom já a jeden velmi schopný programátor. Hosting a doménu již máme zaplacenou zajištěnou. Z celkového vývoje hry je hotovo zhruba 40%.

Jelikož této hře věnuji opravdové maximu svého volného času a denno denně píšu o nějaké sponzorství tak najít pomoc nemůžu. Už nevím kde jinde vyzvat Váš , zkušené programátory a zažádat o pomoc při vývoji. Nebude to lehká cesta a ani nijak krátká (i když už bude kratší).

Nemám nárok na nějaké pracovní ohodnocení jsem přeci jenom student, který je prostě zaujmut programováním a chtěl bych konečně do světa proniknout s dobrou strategií. V týmu zatim máme 2 professionální designery, koordinátora vývoje, programátora a historika. Obsazení admin teamu není problém.

Pro lidi, kteří si při čtení tohoto článku říkají : áááá kokůtek co si potřebuje zviditelnit jméno a chce, aby to za něj někdo udělal. Jste na omylu. A dokážu Vám to jedině kontaktováním mě na emailu nebo na ICQ - ve footeru článku.

Nebudu zde zveřejňovat adresu stránek. Zatím mohu říct jen to, že je design je kreativní a v našem vlastnictví. Používáme naše věci a máme i vektorové grafiky.

Děkuji všem kdo mi dal 5 minut a tento článek si přečetl. Příjmeme jakou koliv podporu včetně kritiky, za kterou se samozřejmně pídíme.

ICQ - 441908804 . Dangerous93@centrum.cz

Děkuji všem
ninja
Profil
Doporucuji vam dopsat jeste nasledujici:

1. Jake prace konkretne poptavate (PHP/ASP/Java/JS/C/Ruby/SQL programator, koder, grafik, tester, datlovac, atd).

2. V jakem rozsahu a nasazeni si predstavujete praci.

3. Jste nejak geograficky orientovani?

4. Jaka je sance na nejakou formu odmeny pro pracovnika, byt treba v budoucnu.
Majkl578
Profil
z tohoto clanku jsem pochopil, ze se jedna pravdepodobne o PHP programatora, ktery vam schazi. jinak by me zajimaly body 2 a 4, ktere predemnou jiz uvedl ninja.
MilanKubik
Profil *
1. oop PHP, SQL
2. nasazení je podle času programátora. Není to však tak, že si řekne že za 2 týdni udělá drobnost a pak další týden nic ...
třeba do týdne nějaký 2-3 novinky (maličkosti) vylepšení. Nebo třeba 1 za týden nějaco pořádného
3. 1939-1945
4. ano plánuji. Né nadarmo se hledá investor. Dále se plánuje prémium účet. Peníze z tohoto vitěžené jdou do kapsy vývojářům. Mě, jako administrátorovi ne.
freezy
Profil
MilanKubik
Opravdu všem ostatním budeš vyplácet a sobě nic? To mi přijde přinejmenším pozoruhodné...
MilanKubik
Profil *
Já mám hru, můžu si na ní při nejmenším ,,dělat co chci,,. Oni do této doby dřeli jako koni. Tu hru pracně dávali do kupy a já bych jim měl ještě brát peníze, které jejich prací šly na účet ? Ne... Možná, že jedinou platební dotací pro mě do budoucna bude část ze zisku věnovat na zaplacení domény, která ale už asi nebude nutnost platit z důvodu sponzoringu.

Divné to je, ale nelogické. Jsem admin , dělám to pro lidi a né pro zisk.
MilanKubik
Profil *
PS : tyto kredity, nebo jakýkoliv dotace pro hru získají jenom programátoři (vývojáři) ....

Grafici jsou moji dobří známý a dluží mi toho víc než jen vektory pro hru.
Historici jsou součástí admin teamu, který v budoucnu dostane zadarmo premium účty.
ninja
Profil
3. Jste nejak geograficky orientovani?

3. 1939-1945

MilanKubik: Pokus o zert? Vyvojovi tym je prevazne z nejakeho mesta/kraje a obcas se schazi, nebo je to ciste dalkove?
MilanKubik
Profil *
ježiši kryste, omlouvám se ... pcohopil jsem to špatně ...

Vývojový team je z východních čech ... (Většina) a plánujem i sraz na začátek. Oslavu, křtiny. Ale není to podmínkou
MilanKubik
Profil
Myslíte, že by někdo byl ochoten pomoci? Třeba vy, Ninjo ?
Majkl578
Profil
vekove podminky? (jaky je vas vek?)
MilanKubik
Profil
Věkové podmínky ?

- myslím si, že o věku hrají hlavně zkušenosti. Ale znám lidi v rozmezí 15-17 let, kteří jsou na velmi dobré úrovni
a dokáží si velmi vyhrát a velmi dobře ovládají svojí branži.

Věkový minimum je ale 15 let.

Svůj věk ?

- zdělím jen při případné spolupráci.
SwimX
Profil
MilanKubik
malá rada: ať texty ke hře píše něko jiný :D
ježiši kriste,
myslím si, že o věku hrají hlavně zkušenosti.“ - mírně nesmyslná věta
- zdělím jen při případné spolupráci.
MilanKubik
Profil
:-)
Bubák
Profil
Jde o tento web?
www.2sv.cz/

Tohle vypracoval váš historik?
Zapoměl uvést pramen: http://encyklopedie.seznam.cz/heslo/127324-druha-svetova-valka

Svůj věk ?

- zdělím jen při případné spolupráci.

Myslíš si, ne si ho nedokážeme zjistit? Zanechal jsi na netu spoustu stop.
MilanKubik
Profil
Wow ...

nekontrovolaj jsem jeho zdroje ...
Dík za informace...
curdto
Profil
Bubák
Ten web je ze šablony... http://www.freecsstemplates.org/preview/applique

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0