Autor Zpráva
weasley
Profil *
Hledám programatora + webdesignera který by udělal webšablonu na stránky a dále by spolupracoval na projektu .

Chtěl bych aby pracoval zdrarma na projektu dokud se stránka dokonale nerozjede a bude nam vydělávat .

Na co : www stránky o komunikačnímu klientu qip .

Kontakt na mě :

icq: 240883099
e-mail : m.harvis@seznam.cz
Taps
Profil
weasley
základní otázka a co z toho budu mt já ?
Lexter
Profil
Taps
To je přece jasné. Suché z nosu, "dokud se stránka nerozjede".
joe
Profil
www stránky o komunikačnímu klientu qip
Sice trochu mimo, ale jsi si jistý, že takové stránky mohou vydělávat, aby se páce dotyčnému webdesignerovi / programátorovi zaplatila?
weasley
Profil *
kamoš vydělava ze svojima osobnima strankama o jedne hře eště a to vydělava tak 5000 za měsic sice to je malo pro některe ale na stranky je to dost tak proč by ne že .
HeWeR
Profil
weasley
Je to tvůj fucking bussines. Ty seš inicátor nápadu a současně také investor. „Až se projekt rozjede“ se ve většině případů rovná „nikdy se nerozjede“. Je to velmi sockoidní, vychcané. Viz. Sháním kámoše na projekt
weasley
Profil *
HeWeR
Jestl ito ty mysliš takhle tak se nemusiš ozivat protože ja jsem slušny člověk a ne žadny vychcanek jak někdo kdo tu piše (např : ty)

Takže jestli si někdo mysli že to myslim pro srandu tak si to mužete myslet ale ja se o to mužu pokusit sam no :-(
HeWeR
Profil
weasley
Přečti si to ještě jednou, dvakrát, třikrát… a třeba pak zjistíš, že jsem nikdy neřekl nic o tom, že seš vychcánek.

Představ si, že by týpek přišel k dělníkům a řekl:

„Hledám zedníky, malíře a architekty kteří by mi postavili hotel. Chtěl bych aby pracovali zdarma dokud se hotel dokonale nerozjede a bude nám vydělávat.“

Kapíruješ?
DoubleThink
Profil *
Lexter, HeWeR
Pánové, jsme v kategorii Práce a zakázky. Platí zde určitá pravidla.
Každý případný zájemce ať sám zhodnotí, nakolik pro něj bude účast v tomto projektu rentabilní. K tomu nepotřebuje vaše stupidní kecy.

Za sebe si myslím, že kvalitní web si na sebe vždy dokáže vydělat (když ne penězi, tak aspoň dobrou referencí, přílivem zákazníků).
weasley
Profil *
Přesně tak moderator ma vždycky pravdu ....... neni co k tomu dodat .
weasley
Profil *
Jo a mužete to uzamknout diki .

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0