Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Kdo mě chce mít za nadřízeného a bavilo by ho úkolovat seznamácké programátory, může se posadit na jednu ze dvou připravených židlí. V současnosti hledám projekťáka hledání a projekťáka pro Zboží, to zboží hoří víc.

Tady jsou ty pozice oficiálně:
http://seznam.sprace.cz/index.fcgi?a=offer&ID=794736
http://seznam.sprace.cz/index.fcgi?a=offer&ID=794699

ale je tam v tom popisu spousta nafukovacích keců a některé benefity tam chybějí, jako třeba že kolem létá drak a tak, naučíte se tu s linuxem, když budete chtít a spousta další legrace. Kdo vydrží rok a víc, má nárok na roční odměny, což je těžká řepa, aspoň mi to tak přijde.

Co dělá produktový manažer: hlavně tvoří úkoly pro programátory. Musí vědět, kam svěřenou službu nebo projekt chce vést. Nemusí umět programovat, ale musí umět myslet a nebejt krysa (což se rozumí tak nějak defaultně).

V těch popisech je jediný druh odpovědi prokllikání nějakého dlouhého formuláře, což mi přijde jako pakárna. Jestli máte chuť to zkusit, tak mi pošlete normálně email na janovsky@gmail.com . Ani se nezdržujte smolením životopisu, prostě mi jenom napište, co a proč byste chtěli dělat. Já to pak šoupnu dál, jestli usoudím, že to stojí za to. A můžete mi tykat. Stejně to můžete řešit i v případě programátorských pozic. Místo práce je v Praze na Andělu. Zájemci o práci z domova nechť mi fakt nepíšou, parttajmisti jenom v případě, že si dělají doktorát.
Yuhů
Profil
Na zboží už člověka mám, na vyhledávání to stále aktuální je, i když inzerát přestal fungovat. Musíte psát přímo mně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0