Autor Zpráva
Lexter
Jelikož musím dost často vypomáhat se sázením dat, rozhodli jsme se najít si dalšího šikulu pro tuto práci.

Požadavky:

1) Základní znalost HTML. Já nebo někdo jiný vám dodá šablonu v html pro statický web. Vaším úkolem bude ji naplnit a vystavět tak jednoduchý statický web podle zadání. Když si sem tam zvládnete dokódovat malou drobnost, budu jen rád.
2) Znalost úpravy obrázků. Práce s barvami, retuše, oprava barev, příprava fotografií pro web.
3) Znalost práce s redakčnímy systémy. V podstatě se náš CMS velmi podobá MODx. Práce s ním je velice jednoduchá. Na vás bude ho plnit texty, obrázky. Sem tam budete plnit e-shop.
4) Časová flexibilita. Je možné, že dostanete zakázku, která se bude plnit několik dní.
5) Kdybyste něco nezvládali, rád pomůžu.

Uvědomujeme si, o jakou otrokárnu jde, ale můžete si poměrně dobře vydělat. Ohodnocení se pohybuje okolo 130-150 Kč/hod podle složitosti. Takže pokud budete makat, na své si přijdete. Práce tu máme stále dost.

Nabídky prosím pište na dousek@kp-design.cz, já vyberu jednoho a dál ho přepošlu na svého šéfa, který s vámi dohodne podrobnosti.

Edit: Nabídky přijímám až do večera. Pošlete seznam věcí, které ovládáte, případně reference ale ty mě tolik nezajímají.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0