Autor Zpráva
Gekon
Profil
Poptávám klidně i začínajícího grafika, který by měl zájem o tvorbu loga pro nově otevřenou kavárnu v Berouně. Kavárna je zaměřená na speciální italské kávové nápoje a postavená ve stylu 60. let, proto také název CafFellini (Fellini, pro méně chápavé byl slavný italský režisér a milovník espressa).

Nemám nejmenší představu, jak by to logo mělo vypadat, ale kdyby se do něj někomu podařilo zakomponovat zrnko kávy nebo šálek na espresso, asi by to bylo dobré. Co se barev týče, nejspíš by to měly být nějaké kávové barvy, takže hnědá, béžová, černá bílá. Ve stejném barevném duchu bude celý web. Pokud bude logo opravdu kvalitní, majitel ho nechá vyrobit na neonový poutač, trička, propisky, tácky a bůhví co ještě.

Vaše návrhy či dotazy můžeme projednat buďto zde, nebo na mailu, WLM či ICQ. Kontakt naleznete v mém profilu.

Ten web dělám ze známosti bez jakéhokoliv nároku na odměnu, proto nemůžu grafikovi nabídnout jinou formu odměny než odkaz v patičce. Přesto doufám, že se nějaký dobrák najde. Díky za pozornost.
Plaváček
Profil
Gekon

A kdyby někdo hledal inspiraci, zde je pěkný přehled webů s kávovým aroma :) http://www.designinterviews.com/news/Web-Designs-with-Coffee-Aroma-289 57.html
Falcon
Profil
Poslal som mail ale neviem či došiel inak- 451841137
Gekon
Profil
Falcon
Bohužel, nic nepřišlo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0