Autor Zpráva
koumar
Profil *
Zdravim, chtel bych udelat galerii textur. design stranek mam udelanej jen bych potreboval udelat aby to fungovalo. chtel bych neco jako jsou tyhle stranky http://www.textureking.com/index.php/category/all-textures jen ve svym designu. Tak me napiste cenu jakou byste si predstavovaly za to. moje predstava je tak do 1500kc. Predem dekuji a piste na martin.koumar@seznam.cz
Tomasds
Profil
Moje představa je 10.000Kč s tím že by šlo o holé php. Stačí napsat.
Sylar
Profil
koumar
a máš ty textury aspon nastrkaný v DB? pokud ano tak by to mohla být práce tak kolem 2000 zaleží co všechno bys tam ještě chtěl ... ale jestli nemáš vytvořenou ani DB tak počítam tak dvojnásobek, možná víc ... opět záleží co všechno bys tam chtěl ... jestli máš zájem napiš na 339198237
panhuhu
Profil
Jestli je to v rozsahu Vámi uvedeného odkazu, použijte volně šiřitelné řešení např. Zenphoto.
koroman
Profil
Myslim, ze cena by bola primerana 5000 bez DPH.
mozem Vam to spravit, s tym, ze si budete sam updateovat/uploadovat dane obrazky(textury) v administracii, ktora je samozrejme v cene
ak budete mat zaujem ozvite sa mi na:
email: kovacr@37.com
ICQ: 273-893-830
Skype:
login: koroman_
email: kovacr@37.com

urcite sa dohodneme.
koroman
Profil
samozrejme som ochotny to spravit aj lacnejsie, ale to by som riesil cez icq, mail pripadne.
koumar
Profil *
tak uz sem sehnal. diky za ochotu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0