Autor Zpráva
Tschikko
Profil *
Ahoj,
rád bych nabídl všem maloodběratelům i velkoodběratelům naše redakční systémy a e-shop. Především pro webdesignerská studia... možnost velmi výhodného nákupu našich produktů a spolupráce do budoucna.

V případě dotazů se prosím obraťte na mail promo@solarismedia.net

Díky,
Zdeněk
HeWeR
Profil
Tschikko
Co třeba více informací? Co všechno umí? Jak se jmenuje? Kde ho najdu? Kde ho otestuju? Na čem běží? Kolik stojí? Má WYSISYG? Pro jaké weby je určený? Atd. atd…
Mastodont
Profil
HeWeR
Co třeba podívat se na solarismedia.net, to by nešlo? :-))))
HeWeR
Profil
Mastodont
Jn, to by šlo… jak myslíš.

Mně se ale nechce klikat a něco někde hledat :-) Raději se půjdu podívat jinam. Právě si možná přišel o kupce.
svadla
Profil
HeWeR
myslim, ze solarismedia.net je slusna firma, alespon jsem slysel pozitivni nazory
lepsi jednou kliknout, nez sem psat nejake povidani
Falcon
Profil
Odkaz
Tschikko
Profil *
:-) děkuju za podporu... právě proto je tam ten mail, abyste mi své dotazy poslali... jde o klasický RS, tz vkládání editaci článků, vkládání editaci fotogalerií, víceúrovňové menu, prodáváme dvě verze - SolarLift 2 a SolarLift 3 - cena od 2500kč. + samožřejmě další doplňky na požádání. Jestli se nechcete zdržovat psaním mailů, tak tady máte ještě icq - 364 126 916
tschikko
Profil *
Ahoj,
tato nabídka stále platí a nyní je i s vánoční 10% slevou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0