Autor Zpráva
Cup
Profil
Dobrý den.
Za kolik by jste byli schopní udělat web s inzercí dopravní techniky, v php, mysql, formy hlídat js

web s administrací... přidávaly by se novinky, z databaze by si vypisovaly podle kategorii třeba tahače ... a k tomu nějaké info plus foto ... majitel by si mohl inzeráty přidávat, upravovat, mazat, u každeho inzerátu by byla možnost n fotek jako fotogalerie výrobku,

započítejte do toho i grafiku a vše trochu na úrovni...

kolik by jste si řekli?
svadla
Profil
15 000,- az 20 000,- muzes se ozvat
Sylar
Profil
Pokud by šlo pouze o přidávání novinek a inzerátů s fotkami, tak by to bylo kolem 10.000 - 15.000 Kč ... btw formuláře hlídat pomocí js moc nedoporučuju :-)
Cup
Profil
Sylar
mel sem na mysli jen hlídání zda jsou prázdné před odesláním ... to sem tam ani nemusel psát ... samozrejmne ze vse by se jinak kontrolovalo na strane serveru
yFang
Profil
Cup
Mám rozdělaný takový inzertní systém (chybí v podstatě jen administrace). Ukázku nalezneš zde:
http://www.yellowfang.wz.cz/dragonfly/
(Design je pouze provizorní.)
V případě zájmu by se tam dalo ledacos dodělat. Kdyžtak se ozvi na mail: yellowfang ( zavináč ) seznam.cz
Sylar
Profil
Cup
jasný jasný okey v pohodě :-) ... jestli budeš mít zájem určitě písni a nějak se domluvíme :-) icq mám v profilu
Sylar
Profil
yFang
... chybí v podstatě jen administrace ...

tj pěkná věta :-) to je myslím to nejdůležitější pro správu inzertního serveru ... přiznejme si, že udělat výpis tabulky dle kategorie je jeden dotaz pomocí left join :-) sám dělám internetový katalog, takže vím o čem mluvím a nemít půl administrace hotové z přechozího projektu trvala by mi o hodně déle než samotné registrace stránek, přihlašování uživaltelů, editace stránky uživatelem atd atd
yFang
Profil
Sylar
Řekl bych, že nevíš, v jakém stavu to je, mám to celkem dobře připravené, není to práce zas tak na dlouho.
Záleží na Cupovi, jak se rozhodne, tobě to nikdo nenabízí.
radas
Profil *
je ten inzertní system ještě akutualní? jestli ano Cup kontaktujte mě rada99@post.cz
Cup
Profil
Pánové díky za nabídky, při případném zájmu se ozvu. zatím to považujme za uzavřené...
tomkis
Profil
Jestliže máte zájem, jsem schopen zadaný projekt zdarma prokonzultovat. Cenový rozsah mohu pouze odhadnout z důvodů absence bližších podkladů. Jsem student, je možno zakázku provést dohodu o provedení práce. Předběžný odhad se pohybuje mezi 3000 - 4000kč. V případě zájmu nebo bližších informací mě prosím kontaktujte na e-mailu tom.we@seznam.cz děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0