Autor Zpráva
2xist
Profil
Dobrý den,
nabízím zde k prodeji neuplatněný grafický návrh, který neuspěl ve výběru zakazníkem( inzerát byl inzerován i tady na diskuse.jakpsatweb.cz) mezi ostatními návrhy. Návrh nabízím za cenu 2500,-, v ceně jsou zahrnuté malé úpravy anebo za cenu 2000,- „tak jak je“ bez mých dalších zásahů.
Návrh byl původně vyhotoven pro firmu(prodejnu) zabývající se prodejem audia pro hudebníky.
Grafický návrh je velmi univerzální a hodí se nejen pro prezentaci s hudebním zaměřením. Obrázek dívky se sluchátky se dá zaměnit jednoduše za dělníka nebo třeba pro příklad i za úspěšného manažera. Návrh bych doporučil pro internetovou prezentaci živnostníka, mále až středně velké firmy. Pokud tedy chcete obměnit Váš design za reprezentativní grafické řešení, které nabízím já, tak mě prosím kontaktujte na:

Email: webprodej@gmail.com
IM: ICQ: 211963258
Jabber: dkonopac@gmail.com

Upozornění: Nenabízím celou prezentaci. Jen grafický návrh ve formě .psd souboru.

Náhled grafického návrhu:

 
V picii
Profil *
Moderátor Str4wberry: Odstraněn příspěvek porušující pravidla.
2xist
Profil
Tak víte co, nabídněte mi jednoduše cenu za kterou by jste byli ochotni návrh koupit. Pokud se mi bude Vaše cenová představa líbit, tak jí přijmu.

S přáním pěkného dne, 2xist.
2xist
Profil
Tak jo, poslední UP. Cenu snižuji na 1000,-.

Pokud někdo budete mít zájem, tak návrh je u mě v šuplíku.

S pozdravem Daniel Konopáč.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0