Autor Zpráva
Petr Šulc
Profil *
Ahoj,

ozval jsem se na jednom fóru na nabídku jistého uživatele cosh-boy, který poptával webdesignéra pro své nové studio. Brzy jsme se tedy dohodli na spolupráce a já začal dělat návrhy. Pak měla přijít první platba (Kč 2500,- za webdesign a logo). Nejdřív prý poslal peníze na špatný účet, pak to bylo "no, víš, platil jsem toho teď hodně, tak prostě neni no". Stejně jsme se původně domlouvali, že to pak dáme na jednu smlouvu, až se toho víc nasčítá (1. chyba). No, od prvního kontaktu uplynuly dva měsíce a mezitím se dlužná částka vyšplhala na Kč 5500,- + jsem udělal další dva návrhy (2. chyba). Jeden je údajně na mrtvém bodě a na druhý není čas.

Poslední dny se mi pán opět vymlouvá. Když jsem se před mesícem snažil zjistit co s ním je (14 dní se neukázal na ICQ, jinak býval celý den online - invisible), tak mi později řekl, že měl autonehodu a že je v nemocnici. Nedávno mi ale řekl, že "zkolaboval" a že se na všechno vykašlal... Takže asi další lež.

Když jsem se bavil s kolegou z bývalé práce, tak prý právě kvůli těmhle problémům už s ním nechtějí spolupracovat. Byl schopen na dva týdny zmizet, nikdo o něm nevěděl a pak se zničeho nic objevil.

Možná spolupráce z druhé strany jakožto zákazník není špatná, to netuším, ale chtěl jsem od něj nakódovat jednoduché stránky (3.chyba) výměnou za copywritting a za ten měsíc nebyl schopen je dát dohromady, ale hned si je zařadil do svých referencí.

25.11. prý odeslal smlouvu, dodnes nic nedorazilo. Samozřejmě že ji neodeslal doporučeně, takže nemá jak dokázat, že ji odeslal. Když jsem se ze zajímavosti podíval na vlastnosti té smlouvy, tak byla vytvořena 25.11. v 15:19. V 15:22 mi psal, že je smlouva "ve schránce" a peníze připraveny. Nechci to brát jako nějaký důkaz, ale přijde mi to podivné. Takže nejspíš další lež...

Nakonec nemá ani kousek slušnosti na to, aby odpověděl na mé zprávy. Nejspíše všem okolo říká, jak se neozývám. Jak se říká: "Na každou svini se voda vaří" a on na svoje praktiky brzo doplatí a dobře mu tak...

Smlouvu jsem si předem nezajistil, což byla největší chyba.


Poznámka moderátora Yuhů: text byl změněn, protože mě o to zakladatel tématu slušně požádal, neviděl jsem důvod, proč mu nevyhovět. Další komentáře se týkají původního textu, který měl jiné vyznění.
Petr Šulc
Profil *
Poprosil bych admina o smazání, vypadá to, že to zapůsobilo a dotyčný se opět ozval. Díky

Moderátor Str4wberry: Žádost se zamítá.
Petr Šulc
Profil *
Žádost se zamítá?! A důvod?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Petra Šulce:
Pokud je vše zmíněné pravda, tak je upozornění na místě, i když jeho hlavní příčina odpadla.
Petr Šulc
Profil
Ale příspěvek je napsán tak, že bych z toho mohl mít já sám problém, což nechci. Takže jakožto zakladatel vlákna adminy žádám o smazání.
Lexter
Profil
Petr Šulc
le příspěvek je napsán tak, že bych z toho mohl mít já sám problém, což nechci.
Na to si měl myslet dřív Petře.
Takže jakožto zakladatel vlákna adminy žádám o smazání.
Takhle to tu nechodí :).
Afrod
Profil
Kdyby si byl člen tak můžeš příspěvky editovat

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0