Autor Zpráva
fefeczech
Profil *
Zdravim,

na web potrebuji dva guestbooky, mohou byt v podstate totozne, jen u nich bude rozdil v zadavanych polych (jmeno, web...).

Nechci bluebord nebo neco podobneho. Je me jedno jestli to bude pouzivat mysql nebo ne. Plus je ochrana proti spamu (captcha nebo neco podobneho). Chci aby se to dalo plne integrovat do me xhtml sablony. Vhodne by bylo kdyby sly nejake prispevky mazat a uplne nejlepsi by bylo kdyby se prispevky v jednom guestbooku mazaly automat. po nejke dobe (neni podminkou).

Nemusi se vynalezat kolo a muze se pouzit jiz nejaky existujici script, vlastni, nebo open source...

Ja sem dneska stravil cely den a pokousel jsem se neco vhodneho najit a naroubavat do toho webu, ale nic se nepovedlo. Byl bych rad kdyby to bylo pres vikend, nebo v pristim tydnu.

Odmena jista.

Predem diky

Tomas
yFang
Profil
fefeczech
Už jsem guestbook dělal, mám tam i celkem dobrou ochranu proti spamu (zatím tam není žádný spam, bez toho tam byl), kdybys měl zájem, napiš svou nabídku na yellowfang@seznam.cz.
bmatias
Profil
muzes se ozvat: bmatias89@gmail.com
Hitman
Profil
Pokud nabidka stale plati, muzes se ozvat na Hitman@inmail.cz, nejak se domluvime.
Cup
Profil
mozna uz je to trochu prokaucovany ale pokud ještě stále nic nemáš tak se ozvi na icq 239nula42805 mám gbook ... s dobrou ochranou proti spamu, moznost nahlasovani prispevku jinými uživateli, mazani prispevku moderatory, ... no proste sem tam napleskal i neco jak maj na aktualne.cz v diskusich a treba jak je tady ... moznost editace po urcitou dobu nebo dokud to nezmeni moderator ... kdybys chtel poslu ukazku

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0