Autor Zpráva
Smokie
Profil
Dobrý den, jsem student 2.ročníku střední průmyslové školy a hledám brigádu jako php programátor, potažmo CSS kodér. Nemám žádné reference ale mám chuť a odvahu získat zkušenosti v praxi. PHP se věnuji přibližně rok a nemám problém ani s CSS a MySQL. Pokud byste měli zájem napište na email : david.kouril@gmail.com
ybznek
Profil
Smokie
jsme na tom podobně,
pokud mi můžu poradit, zkus si udělat alespoň nějaké portfolio, taky jsem neměl žádné reference, ale vźdycky se našla nějaká "blbost", kterou jsem mohl ukázat.
Smokie
Profil
Njn já vždycky pohořím na grafice, protože ta mi fakt nejde :D . Ale určitě bych mohl ukázat nějké ty skriptíky, které sem zatím napsalt ...
Jan Tvrdík
Profil
Smokie
Jestli scháníš reference, tak napiš, že pracuješ zdarma a zasypou tě nabídkami :). Až budeš mít reference, tak už není takový problém získat zakázku. Ale třeba budeš mít štěstí a nějaký "odvážlivec" to s tebou zkusí. Dost by ti pomohla znalost nějakého frameworku - Zend, Nette, jQuery... nebo alepoň OOP.

PS: Jsem na tom skoro stejně jako ty. Studuji sextu na gymplu, zvládám PHP (dělám v něm ale o dost delší dobu), ale neumím grafiku.
Měsíček
Profil
"frameworku - Zend, Nette, jQuery... nebo alepoň OOP. "

jQuery pomůže PHP programátorovi stejně jako praseti čočka.
bury
Profil *
Njn já vždycky pohořím na grafice, protože ta mi fakt nejde :D
To je normalni ze ti nejde vsechno. Je malo lidi, kteri umi programovat a zaroven grafiku. Od toho je tu toto forum, abys nasel cloveka pro praci, kterou sam moc neumis.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0