Autor Zpráva
Noglues
Profil
Ahoj, hledám někoho, kdo by byl ochoten vytvořit jednoduchou šablonu pro web o básničkách. Nic složitého a proto práce nebude odměněna penězi, ale 5 zpětnými odkazy.(Nepište prosím, že zadarmo ani kuře nehrabe...). Nabídky a dotazy směřujte do tohoto tématu ;). Díky všem za nabídky(pokud se vůbec někdo ozve)..
ixiik
Profil
Myslím, že by stálo za to napsat trošku bližší představu. Požadované funkce, rozsah prací a podobně.
Noglues
Profil
ixiik
Pouze HTML, CSS a grafika. Bez jakáhokoli programování. Vzhled poměrně jednoduchý. Představoval bych si lechce retro vzhled, černé pozadí, pevná šířka tak 500px. Jednoduché menu v horní stránce. Jméno webu klasicky textem, žádný obrázek. Grafika by spočívala poze v jednoduchých oživeních - rámečky, nějaký hover, patička atp.
ixiik
Profil
Mno na tohle už by někdo mohl reagovat :) Btw 500px je málo :)
Měsíček
Profil
Jsem ochoten to ve volném čase nakódovat, s grafikou, ale nepomůžu.
Noglues
Profil
ixiik
To sem jen tak plácl, ale myslím, že není, vem si, jak je dlouhý řádek u básničky... Stejně to byl jen hrubý popis, na rady kodéra/grafika bych samozřejmě dal.
Měsíček
Díky za nabídku, ozve-li se nějaký grafik, budu rád, jestliže ne, skusím to tedy sám ;). Díky, budu tě později kontaktovat, jestliže zájem z tvé strany bude i nadále.
radovan
Profil
ahoj jsem ochoten pomoci s grafikou prosim ale o upresneni tvuj popis je velmi obecny. je nekde k dispozici stary web ? jake jsou dispozice co tam ma vlastne byt ? basnicky , grafika ? pises ze vlastne byt nema jen text hover ramecek to vse se da udelat v css na to nepotrebujes grafika.
amon
Profil
Tiez by som to vo volnom case mohol kodovat...kontakt je v mojom profile...je na tebe, pre koho sa rozhodnes, ci Měsíček, alebo ja...
Noglues
Profil
radovan
Šlo o základní popis, ne o konečný popis pro grafika, tomu bych to popsal pořádně až "osobně". Starý web k dispozici není, ale mám to promyšlené, udělal bych i skicu. Díky za nabídku.
amon
Díky za nabídku.

Zítra na to pořádně kouknu a možná skusím i tu grafiku sám(beztak to bude hrůza). Jinak se mi ozval ještě jeden zájemce, takže děkuji všem, jste velmi ochotní ;)
radovan
Profil
Rád s grafikou pomůžu byla by škoda aby to byla hrůza a vypadá to že se může jednat o zajímavý web moc jich s básnmi neznám tak se to dá nejak pojmout tak můžeš osobně popisovat na radovanmail@gmail.com.
Noglues
Profil
Opravdu nikdo nechce udělat grafiku? Po dohodě bych mohl přidat i banner, popř. jinou reklamu.
amon
Profil
Nie som sice grafik...ale vo volnom case by som mozno nieco splacal...ak by boli postacujuce moje graficke schopnosti...robil som design tohto webu: http://gigacast.sk (mimo loga). Tak sa ozvy na koder zavinac smasty bodka net ak by si mal zaujem... A mozem to aj nakodovat...myslim ze par spatnych odkazov a textbanner by mi stacili:-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0