Autor Zpráva
sajmtajms
Profil
Ahoj, jako copywriter začátečník hledám reference. Psala bych o víkendech po domluvě na mailu. Mail je v profilu. Za svůj text bych si nic neúčtovala, to by bylo eventuelně na rozhodnutí druhé strany. Těším se na spolupráci. Sajmtajms.
Měsíček
Profil
Reaguji na sajmtajms:

"Mail je v profilu."

Jen upozornění při vyplňování registrace jsi zapomněla na tuto otázku: "Ukazovat email veřejně?" e-mail možná máš zadaný, ale nikdo z nás ho neuvidí, dokud to explicitně nepovolíš.
Hledac
Profil *
O co se zajímáš, nebo o čem se ti píše nejlépe?
Dranel
Profil
sajmtajms
Milá sometimes, měl bych tu pro tebe pár projektů, na kterých by ses mohla ukázat. Mezi ně patří například jedna zemědělská společnost, airsoftový tým, fantasy portál, web-studio, FAQ k vybraným sekcím této diskuse a další. Jestli tě něco zaujalo, ozvi se. Pokud ne, nebudem to lámat přes koleno.
sajmtajms
Profil
všem
mail je sajmtajms[zavináč]seznam.cz

Měsíček
jo, nejspíš

Hledac
Nejlépe se vyřádím na příbězích, ostatně ani slohové práce na zadané téma mi nedělají problém. Můžu psát jak úvahy tak i popisy, někdy se do toho tak vžiju, že dokážu vykreslit detaily jen slovy. Osatně jeden kolega na spisovatelských stránkách mi řekl, že mám výborné paralelní líčení.

Dranel
Ok, klidně, ozvi se.

P.S.
Jen dodávám, že by to bylo přes Vánoce či jen přes víkendy.
Děkuju za zájem, ozvu se těm, kteří napíší.
Sajmtajms
sajmtajms
Profil
Dranel
poslala jsem ti mail, ozvi se
Plaváček
Profil
sajmtajms

Chápu, že sbíráš reference, ale předpokládám, že něco, co bys mohla ukázat světu, máš k dispozici. Nebyla by nějaká ukázka toho, co umíš?
sajmtajms
Profil
Plaváček
viz má tvorba http://www.saspi.cz/index.php?page=profil&id=1187
ixiik
Profil
sajmtajms
Jáááj.. ted uplně OT - ty znáš Jackie Decker?
sajmtajms
Profil
ixiik
Jackie znám, ale pouze podle jména :o)
ixiik
Profil
sajmtajms
Acha...tak tak já měl to štěstí, že jsem jí poznal i osobně. Mno nic. Jestli píšeš z poloviny tak dobře jako ona, tak práci určitě najdeš :) Hodně štěstí. Poptám se u nás ve firmě. Texty na našich webech by potřebovali kompletně předělat
sajmtajms
Profil
ixiik
Děkuju za zájem :o) Těším se na spolupráci.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0