Autor Zpráva
tomas657
Profil
Dobrý deň, tento príspevok je určený najmä pre webdesignérov, ktorý potrebujú referencie a sú ochotní vytvoriť design zadarmo.

Možno poznáte web katalog-webu.wz.cz. Design, do ktorého je tento web "odetý" už podľa nášho názoru nespĺňa požiadavky a preto sme sa rozhodli vymeniť ho. Ako ste si možno všimli, tento design je jednou z mnoha css šablón, ktoré sú voľne stiahnuteľné z rôznych internetových stránok. V záujme nás, administrátorov katalógu, je, aby náš katalóg už nemal design "zo šablóny", preto hľadáme niekoho, kto by bol ochotný vytvoriť nám design za referenciu.

Požadujeme:
- moderný, prehľadný design, pokiaľ možno s menším obsahom grafiky, design by mal už na prvý pohľad pripomínať katalóg (dôležité!!!)

Ponúkame:
- odkaz na Váš, prípadne iný web, na každej stránke katalógu
- odkaz prípadne baner na hlavnej stránke katalogu na viditeľnej pozícii
- Vami vytvorený design môžete samozrejme prezentovať ako Vašu referenciu...
- možná dohoda o ďalších nepeňažných benefitoch pre vás


Ďalšie informácie získate prostredníctvom jedného z týchto kontaktov:
E-mail: webkatalog@seznam.cz
ICQ: 392170031 (pokiaľ možno, voľte tento spôsob kontaktu)
prípadne môžete použiť aj toto fórum


V prípade záujmu ma prosím kontaktujte prostredníctvom jedného z vyššie uvedených kontaktov.

Ďakujem

Tomas657, slovenský admin webu katalog-webu.wz.cz
tomas657
Profil
Tento dopyt už neplatí, nakoľko sa už našiel človek, ktorý bol ochotný design vytvoriť.


Avšak v prípade, že potrebujete referencie, stačí sa ozvať.. mám viac webov... takže pekný design sa mi vždy zíde...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0