Autor Zpráva
sajmtajms
Profil
Ahojky. Přejdu rovnou k věci. Hledám programátora a grafika, kteří by byli ochotni dohromady splácat web - Zlatý web. Dneska mě napadla krásná myšlenka, která by poučila a zároveň navedla webmastery nenásilným způsobem, jak vyvořit opravdu efektivní weby. Jesltli to prorazí, záleží jen na mě a na spolupracujícím týmu. Ale zároveň vím, že nic není zadarmo. Základní stránku mám se základním stylopisem rozepsanou. Tudíž. Pokud by byl programátor ochoten nakódovat pro tento projekt vhodnou administraci se vším všade, poskytla bych mu reklamu a tto vlevo vedle hlavního obsahu na každé smluvené stránce za odměnu. Na všem se dá domluvit. Zároveň to vypadá, že takových projektů je minimálně a na Seznamu na heslo Zlatý web najdee na první pozici akorát web o zlatých retrívrech - což neodpovídá. Každopádně budu se těšit na spolupráci.
kontakt: sajmtajms@seznam.cz
amon
Profil
Hladas iba programatora a grafika? alebo este niekoho dalsieho?
sajmtajms
Profil
amon
Záleží na tom, co můžeš nabídnout a na tom co "skutečně" umíš. Pokud nabídneš něco, co projektu prospěje, můžeme se domluvit :o)
amon
Profil
Ponukam (X)HTML a CSS kodovanie :o) a v prípade, že by ma projekt veľmi zaujal, som ochotný to spraviť aj iba za spatné odkazy, prípadne veľmi nízku symbolickú cenu...

avšak čas budem mať až v novom roku.
sajmtajms
Profil
amon
to by bylo skvělé. Projekt by Vás mohl zaujmout. Zpětný odkaz by mohl být samozřejmostí. Však raději, jak jste se zmínil o symbolické ceně, pokud by Vám nevadilo, nechala bych Vám pronájem reklamy na hlavní stránce za sumu, která přibližně odpovídá nakódování jedné šablony Drupalu - od Vás. Pokud by Vám to takhle vyhovovalo, v tom případě není co řešit. Na spolupráci se těším.
Jen by mě zajímalo, zda jste schopný nakódovat výběrové formuláře kategorií.
amon
Profil
myslím, ze sa dohodneme :) a mozme si tykat, ak to neprekaza...Co sa tyka blizsich informacii..kontaktuj ma na mojom maile...koder zavináč smasty bodka net...

AD formuláre: co konkretne si predstavujes pod pojmom "výběrové formuláře kategorií" ?

a este k projektu: co by bolo naplnou webu, pointa, a tak....
ninja
Profil
sajmtajms: nechci vas nijak odrazovat, ale co presne cekate ze najdete pod "zlaty web"? Ja teda vubec nic. Doporucuji se take podivat jakou hledanost ma takova fraze...
Dranel
Profil
ninja
Myslím, že se sajmtajms snaží vytvořit novou značku. Když ještě nebyl JPW taky nikdo nehledal "jak psát web".
ninja
Profil
Dranel: On take skoro nikdo frazi "jak psat web" nehleda, ze. Lide z vyhledavacu prichazeji pres konkretni otazky, ktere jsou (vy)reseny na tomto serveru.

Jestli jsme dobre vytusil z nastinu sajmtajmse, tak chce vytvorit galerii dobrych (hezkych) webu, mozna vice zamereny na efektivitu (konverze). Obavam se zde je jiz konkurence vysoka, nicmene rozhodne jeho snazeni podporuji. Treba vytvori opravdu uspesny web.
amon
Profil
Ja len malu drobnost...
Pravdepodobne ste si nevsimli, ale sajmtajms je ONA. Viem ze tu sa najde velmi malo zien, ale zato netreba hned automaticky kazdeho pokladat za muza, ze, ninja? :o).
sajmtajms
Profil
amon
Díky za objasnění. Většina si totiž myslí, že v oblasti tvorby webu účinkují jenom muži. Ale to se lidé pletou.

AD formuláre: co konkretne si predstavujes pod pojmom "výběrové formuláře kategorií" ?
Pod tímhle si představuju rozbalovací formulář podobně jako v Excelu, který nabídne vybrat možnos z deseti kategorií. Když na kategorii klikneš, odentruješ, načte se stránka té kategorie.

Dranel
Nesnažím se o novou značku a už vůbec ne konkurova jakpsátweb.cz. Není všechno zlato, co se třpytí. Projekt je ve fázi, kdy se dolaďují funkce, které by měl zvládat, jaké formuláře na které sránce a podobně.

ninja
Myslím si, že fráze Jak psát web je pro některé uživatele dlouhý výraz, osobně i pro mě jsou tři výrazy ve fulltextu už moc. Stačí mi dě slova. Navíc jestli má myšlenka bude fungovat, nebude jich víc třeba.

chce vytvorit galerii dobrych (hezkych) webu
A proč si myslíš, že zrovna oto mám v plánu, když je těchto webů už přespříliš? Na co by mi byl další?

Ale teď se nechávám trošku unést svými emocemi. Hezky hádáte a bloudíte kolem horké kaše. A můžu vás všechny, co jste tady ujistit, že ani jeden z Vás se netrefil do témata Zlatého webu. Dneska bych ráda ukončila výběr a to v 16:00. Dva favority už mám, je jen na nich, zda jsou ochotni spolupracovat.
Děkuji všem za zájem.
Sajmtajms.
sajmtajms
Profil
ninja
Zlatý web má denní hledanost sice menší než 100, ale o to spíš ho pak najde víc lidí, kteří budou hledat Zlatý web.
ninja
Profil
amon: to jsem si nevsiml, omlouvam se. Prezdivka sajmtajms muze patrit komukoliv.

sajmtajms: na zamereni webu jsem usuzoval z tveho: ...myšlenka, která by poučila a zároveň navedla webmastery nenásilným způsobem, jak vyvořit opravdu efektivní weby.

Co tedy ma "Zlaty web" byt?
sajmtajms
Profil
ninja
Kdybys přišel na stránky Zlatého webu apřečel si jeho obsah, než stránku opustíš, řekl by sis, že to je zlatý web.
Hitman
Profil
sajmtajms
Pokud ještě nemáš vybraného spolupracovníka, můžeš mě kontaktovat na Hitman@inMail.cz. Ovládám HTML, CSS, základy php.
sajmtajms
Profil
Hitman
Zašli reference a uvidím.
sajmtajms
Profil
Podotýkám, že ještě m šanci někdo na post grafika. Díky.
sajmtajms
Profil
Uzavírám téma. Kodéra už mám. Grafik se mi ozve. Děkuji všem.
Prosím adminy o uzamknutí vlákna. Díky.
pyttel
Profil *
Dobrý deň,
rád by som to skúsil ako grafik. Na mail som Vám poslal referencie. Vďaka.
Railbot
Profil
sajmtajms
Téma si můžeš zamknout sama. Hledej dole u psaní příspěvku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0