Autor Zpráva
jardaf
Profil
Společnost Cyber Stream Technology hledá nového spolehlivého kolegu do mladého pracovního týmu na pozici HTML kodér, Flash programátor


Požadujeme:
• Perfektní znalost HTML, XHTML, CSS (Pro pozici HTML kodér)
• Perfektní znalost Flash technologie, animací, action Scriptu, XML (Pro pozici FLASH programátor)
• Znalost práce s grafickými editory - Adobe, Corel
• Výhodou je znalost Javascript, AJAX nebo Flash
• Odpovědnost za svůj kód a ochotu pracovat
• Možné i pro absolventy a studenty

Nabízíme:
• Zázemí perspektivní společnosti a mladý kolektiv
• Zajímavý plat plus provizní/bonusový systém
• Realizaci zajímavých dlouhodobých i krátkodobých projektů pro české i zahraniční klienty
• Možnost vlastní seberealizace
• Práci v centru Brna, v kancelářích společnosti na adrese Cejl 62
• Pracovní dobu dle dohody
• Možnost absolvování školení pro zdokonalení Vašich dovedností

Jste dost silní a odvážní se k nám přidat?!?
Aldred
Profil
Dobry vecer, je tato prace vhodna i pro studenty stredni skoly (brnenske gymnazium) ?
Dominik Martin
Profil *
Dobry den! měl bych zájem o spolupráci..jako referenci můžu předložit www.husar-architect.com kde je vše od grafiky po kódování moje práce..kontaktujte mě na dominik.martin@gmail.com
SwimX
Profil
jardaf
Dobrý den,
o práci HTML kodéra bych uvažoval. Reference spíše nemám, v současné době si tvořím stránky: http://www.plavec.borec.cz/ kde si ale hlavně zkouším phpko. Práci s grafickými editory nesplňuji (grafika jde daleko mimo mě) Javascript základy mám, PHPko také, nyní rozjíždím tvorbu E-shopu.
Jinak jsem student, 18 let, Písek SPŠ a VOŠ (zaměření programátor správce sítě) Bydlím ve Strakonicích, takže asi spíše dálkově :))

V případě zájmu uvedu bližší info.
Email: SvvimX (at) gmail.com
Johnik
Profil
jardaf
Dobrý den,
měl bych zájem o programování a animaci ve Flashi (ActionScriptu 3, ale i 2). Ukázky mých prací na www.snekin.net. Bližší info v případě zájmu pošlu e-mailem si(at)snekin.net nebo na icq: 258-597-755.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0