Autor Zpráva
bury
Profil *
Hledám člověka pro přepsání popisků u 60 her. Zájemce dostane popisek, který je u hry a ten přepíše vlastními slovy. U každé hry stačí tak 5 vět. Cenu a dobu za kterou jste to ochotni udělat posílejte na burii(zavinac)email(tecka)cz nebo ICQ: 434-954-502
Upřednostňuju ICQ.
Mistr
Profil
bury
V jakém jazyce zájemce text obdrží a v jakém jazyce jej má opět odevzdat? Můžeš, prosím, uvést nějaký příklad popisku, který zájemce dostane, a popisku, který by měl zájemce vyprodukovat? Díky.
Bury
Profil
Jedná se o to, že momentální popisky jsou okopírovány z jiných webů a je potřeba je přepsat do vlastní podoby (Nějak jinak zformulovat věty). Nehledám copywritera. Hledám studenta, který má čas, chce si přivydělat a je schopen to udělat za rozumnou cenu. Zájemce obdrží a odevzdá popisky v českém jazyce. Jedná se o krátké popisky online flash her.
sajmtajms
Profil
bury
Jaká je podle tebe rozumná cena za cca 5 normostran? Kdybych měla momentálně čas, byla bych ochotna to udělat 4500,- ,ale jelikož momentálně budu spouštět web, nemám čas. Pokud bys vydržel dva až tři měsíce, mohla bych se do toho pustit. :o)
Bury
Profil
Nabídka už není aktuální
Moderátor Mistr: Proto téma zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.