Autor Zpráva
pito
Profil
Zdravím,

Pořebuji někoho kdo by mi spravil tipovací system.Mám formulář kde se tipuje na zapasy a je tam 1,0,2 a zadny tip.No u toho zadneho tipu mam nastavene jako -1 .No a dela mi to chybu ze kdyz dam treba 1 tedy na výhru domacich tak v db mam ze jsem tipnul -1.Nevim proc tam je -1.

Za opravu možnost odměna.

A ještě jená věc,když tipnu jen na jeden zápas tak v odkazu moje tipy se zobrazí všechny zápasy i na které jsem netipoval.A to právě nechci.Jen ty které jsem tipoval.

kontakt: 293016745
unit353
Profil *
Podívej se co ti dělá konkrétni SQL dotaz, ale pokud nezvládneš takové základní věci, tak se do tipovaciho systému raději ani nepouštěj a pojď tipovat k nám :) www.fotbaltip.cz
pito
Profil
pojď tipovat k nám :) www.fotbaltip.cz[/i]“;
Děláš si tu reklamu?
pucik
Profil *
unit353
asi tak
unit353
Profil *
pito: no, upozoňuji tě na další úskalí SQL na které narazíš a budou daleko složitější. Pak téma je tipovačka, kterou se můžeš nechat inspirovat u mě, případně se poučit z mých chyb. O reklamu nejde... kdybych chtěl reklamu, tak tu stránku dám do sekce "názor na stránku" tam jde minimálně z poloviny případů o reklamu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0