Autor Zpráva
DrakenCZ
Profil *
Zdravím vás všechny,

ať už jste filmový fanoušek, či nikoliv. Nejdříve bych měl asi říci, co vlastně hledáme – Takže, náš filmový portál PlayAll.cz se takříkajíc začíná „rozjíždět“ a díky rostoucím požadavkům návštěvníků, hledáme nové členy do naší redakce. Konkrétně by se mělo jednat o schopné redaktory, kteří by PRAVIDELNĚ přispívat. Ono slovo „pravidelně“ je zásadní. Již v minulosti jsme sice měli náborové akce, kde se objevilo dost schopných jedinců, jenže napsali jeden-dva články a pak o nich nebylo ani slyšet. Tak nyní o tohle nestojíme. Hledáme jen ty, kteří to myslí vážně a chtějí se touto tématikou zabývat dlouhodobě. Ti, kteří jsou spolehliví, samostatní a mohli by přispívat několikrát za týden.

Výsledkem tohoto výběrového řízení, jestli to lze tak nazvat, budou tři spolehlivé posily, které se budou starat o denní aktualizaci webu. Tyto pozice jsou ve hře:

- DVD a Blu-ray recenzent (Pokud o tuto pozici máte zájem, měli byste vlastnit DVD a Blu-ray přehrávač)
- Recenzent, docházející na novinářské projekce (Redaktor by měl být z okolí Prahy, jelikož právě zde jsou projekce konány + projekce se konají většinou v 10:00 nebo 14:00 hodin všedního dne – většinou úterý + čtvrtek)
- „Lapač“ filmových novinek (trailery, novinky, seriály, TV atd…)

Tak teď už víte, koho hledáme, co takhle prohodit pár slov o tom, jak vás budeme hledat. Představu mám takovou, že zájemci o některou z těchto pozic, nám napíší na mail. My se jim ozveme, zeptáme se na pár věcí, a pokud projdou, přejdou na zkušební období. Konkrétně to znamená, že zájemci budou mít měsíční lhůtu na to ukázat, co v nich je, zda skutečně umějí přispívat pravidelně, přesvědčit nás, že právě oni jsou ti praví. Po tuto dobu budete psát bez nároku na honorář. Po uplynutí jednoho měsíce, vyhodnotíme toto „zahřívací kolo“ (podle kvality, úrovně textu, ne/pravidelnosti přispívání aj.) a z mnoha zájemců si vybereme tři, kteří obsadí nabízená místa. K těm se pak budou vztahovat následující měsíční odměny:

1. Měsíc – 250Kč
2. Měsíc – 300Kč
3. Měsíc – 400Kč
4. Měsíc – 500Kč

*Po 4. Měsíci se částka ustálí.

Jen upozorním, že jsme nezávislí filmový portál, takže zde napsané odměny berte spíše jen jako takový malý bonus za dobře odvedenou práci. Hledáme především filmové nadšence, kteří zkrátka filmem žijí, baví je a chtějí o něm informovat ostatní uživatele českého internetu.

Pokud máte zájem s námi spolupracovat, ozvěte se na e-mail playall@playa¬ll.cz

Další výhody pro členy redakce:

* Spolupráce na rychle se rozvíjejícím webu.
* Exkluzivní info přímo od vydavatelů.
* Možnost zúčastnit se různých tiskových konferencí, křtů, předpremiér filmů, oficiálních premiér, výstav, společenských akcí…
* Velmi dobré podmínky pro začínající redaktory, kteří chtějí poznat „prostředí“ novinařiny.
* Na požádání je možné, abychom členovi týmu poskytli mail ve tvaru : jmeno (at) pla¬yall.cz.
* Originální DVDčka s filmy - po dohodě.

Já se zatím loučím, těším se na budoucí spolupráci s někým z vás…
DrakenCZ
Profil *
aktualizace - 15.1:
Zkušební měsíc - bude, ale pokud splníte požadavky tak Vám rovnou zaplatíme.
Platby budou začínat od: 1. měsíc - 300kč...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0