Autor Zpráva
Tenis.sk
Profil *
Ahojte

hladam dobrovolneho nadsenca pripadne prispievatela pre zaujimavy "neziskovy" projekt
(podporujeme mladych tenistov "http://tenis.sk/pribeh" a poskytujeme informacie zo sveta tenisu)

http://www.tenis.sk
http://forum.tenis.sk

podmienka administrator:

- znalost PHP, MySQL, XHTML
- skusenosti s RS Joomla

podmienka prispievatel:

- vseobecny prehlad v tenise
- pravopis

cena za pracu: referencia, mame do 10 000 navstevnikov mesacne, cenne skusenosti s RS Joomla, PHPBB3, jeho rozsirovanim a upravovanim atd.

privatame aj akekolvek navrhy a napady na zlepsenie..

nema niekto zaujem?

peter844@gmail.com
ICQ: 322329769
ninja
Profil
Off Topic

Na neziskovy projekt mate na strankach dost reklamy. Nikde neni uveden provozovatel. Hmm. A Nadácia, to je opravdu vysmech. Jen cislo uctu.
bohyn
Profil
Skutecne neziskove. Pri techto cenach na zaplaceni programatora urcite mate.
		Priestor č.1	Priestor č.2
Cena za týždeň	50,-EUR		150,-EUR
Cena za mesiac	190,-EUR	550,-EUR
Cena za rok	2 000,-EUR	6 000,-EUR
Joker
Profil
bohyn
Však tam je "neziskový" v uvozovkách ;) Možná je myšleno, že to neziskové bude pro toho dobráka, co to bude spravovat ;)
Tenis.sk
Profil *
Sponzorujeme mladych tenistov a zvysok su naklady na prevadzku..
V tomto momente nieje na webe ani jedna platena reklama, maximalne sponzori..

Keby sme natom chceli zarobit nehladam dobrovolnika..
Tenis.sk
Profil *
Som sucasny webmaster tohto portalu, som v tomto smere amater ale dal som to dokopy a venujem sa tomu, na zaciatku som nevedel nic, kupil som si knizku a sem tam som si nieco poskusal, naprogramoval, neberiem zato ziadne peniaze, mam vsak volny webhosting, niekolko desiatok domen atd. robim to vo volnom case a preto ze ma to bavi a velmi vela som sa tak naucil.. je rozdiel sediet doma citat si nejaku knizku o programovani a skusat hluposti ako pracovat na fungujucom projekte s konkretnymi poziadavkami, s konkretnymi problemami a komplikaciami a konkretnym obsahom. Mne to dalo velmi vela ale postupom casu prestavam mat nato cas preto hladam niekoho kto by sa tomu dobrovolne venoval a rozsiroval tak svoje znalosti.. ano to slovo "neziskovy" som dal umyselne do uvodzoviek prave pre ludi ktory potrebuju rypat.. Myslim ze ako referencia je to zaujimavy projekt..

pre toho kto si chce zarobit je tato ponuka bezpredmetna..
bohyn
Profil
Tenis.sk
Stejne me to neda a mam pocit ze lzes jak TASS
1) „mame do 10 000 navstevnikov mesacne
3000 navstevniku je skutecne mene nez 10 000.

2) „Sponzorujeme mladych tenistov a zvysok su naklady na prevadzku..
Nejake reference? "Sponzorujete" je snad tim ze od nich vybirate 20Eur /hod?

3) „maximalne sponzori
Koho spnzoruji?

4) Internetovy obchod patri take k nadaci?

BTW: se nedivim ze nemas zadnou reklamu, pri takoveto navstevnosti a tech cenach...
asdfasdf
Profil *
těch 30 návštěv je za hodinu ty světová skupino
asdfasdf
Profil *
ještě že si to změnil na 3000
comfy
Profil *
Přidám se k ostatním a chtěl bych se zeptat, jestli máte nějaký certifikát - uvádíte, že jste nadace, nebo ne?
Tenis.sk
Profil *
Tenis.sk
Stejne me to neda a mam pocit ze lzes jak TASS

to je Vas pocit a ja Vam honeberiem

1) „mame do 10 000 navstevnikov mesacne“
3000 navstevniku je skutecne mene nez 10 000.

skuste pozriet viac mesiacov dozadu, nastevnost je hlavne ked sa deje nejaka tenisova udalost

2) „Sponzorujeme mladych tenistov a zvysok su naklady na prevadzku..“
Nejake reference? "Sponzorujete" je snad tim ze od nich vybirate 20Eur /hod?

sponzorujeme (zakupime) im vybavu, tenisky, rakety a pod.

3) „maximalne sponzori“
Koho spnzoruji?

http://tenis.sk/pribeh

4) Internetovy obchod patri take k nadaci?

Internetovy obchod je sponzor
http://tenis.sk/pribeh

BTW: se nedivim ze nemas zadnou reklamu, pri takoveto navstevnosti a tech cenach...

niesom vlastnikom portalu, len ho spravujem..
Tenis.sk
Profil *
Přidám se k ostatním a chtěl bych se zeptat, jestli máte nějaký certifikát - uvádíte, že jste nadace, nebo ne?

nemam taku informaciu, len spravujem tento portal, tieto zalezitosti si riesi majitel portalu a mna pravdupovediac nezaujimaju
tomas657
Profil
Len tak od veci... čo tak aktualizovať rok v patičke...
Tenis.sk
Profil *
poprosil by som vsetkych aby sa drzali temy...
Tenis.sk
Profil *
Tenis.sk

januar 2009 - 9267 unikatnych navstev
december 2008 - 3580 unikatnych navstev
november 2008 - 8410 unikatnych navstev
oktober 2008 - 11187 unikatnych navstev
september 2008 - 15966 unikatnych navstev
august 2008 - 18426 unikatnych navstev
jul 2008 - 14576 unikatnych navstev


forum.tenis.sk

januar 2009 - 1052 unikatnych navstev
december 2008 - 1809 unikatnych navstev
november 2008 - 2302 unikatnych navstev
oktober 2008 - 2746 unikatnych navstev
september 2008 - 2616 unikatnych navstev
august 2008 - 2753 unikatnych navstev
jul 2008 - 3231 unikatnych navstev
comfy
Profil *
Tenis.sk

„Přidám se k ostatním a chtěl bych se zeptat, jestli máte nějaký certifikát - uvádíte, že jste nadace, nebo ne?“

„[i]nemam taku informaciu, len spravujem tento portal, tieto zalezitosti si riesi majitel portalu a mna pravdupovediac nezaujimaju


to svědčí o něčem ; )
asdfasdf
Profil *
co tu pleteš nadaci, neuvádí, že jsou nadace, možná občanské sdružení, tak si tam napiš o info, ... když nemáš zájem o tému (dobrovolná práce) tak tady aspoň nedělej chytráka
bohyn
Profil
asdfasdf
Uvadeji, ale ze bych tomu veril...
BTW asdfasdf = Tenis.sk?
Tenis.sk
Profil *
ma niekto zaujem?
Chamurappi
Profil
Myslím, že nejsem jediný moderátor, který přemýšlí, co s tímto vláknem udělat. Ostré konflikty jsou v této kategorii nežádoucí. Máme sice pravidla, ale zmíněné připomínky jsou i trochu věcné. Ani se nedivím, že Tenis.sk žádného dobrovolníka nenachází.


Reaguji na bohyn:
I když se asdfasdf snaží psát česky, bude to asi Slovák, jeho IP je pod t-com.sk a je stejná u všech jeho příspěvků (nikde jinde na diskusi nepíše).
Tenis.sk píše z různých IP adres, jen příspěvek #19 je odeslán také ze stroje připojeného pod t-com.sk. Což nic neznamená. Nemyslím si, že je to tatáž osoba, bude to pravděpodně nějaký jeho známý.


Reaguji na Tenis.sk:
ma niekto zaujem?
Další pokusy o vytahování vlákna podobnými příspěvky povedou k jeho zamčení.
Tenis.sk
Profil *
pan moderator, k comu su pravidla ked sa porusuju?
rovnako ste mali potrebu vyjadrit sa, samozrejme mimo temu...

myslim ze svoju ponuku som napisal dostatocne nato aby pripadny zaujemca vedel do coho ide a co zato dostane
snazil som sa vyjadrit ku vsetkym namietkam, podozreniam a obvineniam co tu padli, k niektorym bohuzial nemam kompetenciu vyjadrit sa, bohuzial su ludia ktorym robi potesenie ked mozu do niecoho verejne rypat a spochybnovat to..

ja nikoho neznasilnujem, kto bude mat zaujem ten sa ozve.. je to dobrovolna praca.. nikto sa k nicomu neviaze.. existuju aj ludia ktorym nejde len o peniaze, cenia si skusenost (prax) viac ako peniaze, a kazdy jeden programator ktory raz zacinal mi potvrdi ze riesit konkretne problemy, konkretne poziadavky, pripady, projekty je ta najlepsia cesta ako sa nieco skutocne naucit. Nikde som nepisal ze hladam profesionalneho programatora, hladam cloveka ktory ma chut spravovat, upravovat alebo komplet prekopat fungujuci projekt, ziskat tak cenne skusenosti ktore v buducnosti urcite vyuzije.. ci uz ako profesionalny programator alebo pre svoj vlastny projekt..

nepotrebujem tu nikoho klamat alebo zavadzat, v tomto momente portal nieje v takom stave aby si dovolil zaujimavu odmenu pre programatora ci uz mi verite alebo nie.. netvrdim vsak ze to tak bude natrvalo..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0