Autor Zpráva
werts
Profil
Zdravím,

Nabízím registraci do českých, slovenských a pár zahraničních katalogů. Registruju do asi 140 českých, 50 slovenských katalogů.

cena: 4kč/katalog

Při registracích do více webů je možná sleva!

V ceně služby (od registrace webu do 50 katalogů):

- registrace do katalogů

- vytvoření Titulku, popisu webu, klíčových slov a emailu (můžete si zadat sami)

- screen s vyplněným formulářem

Registruju vždy se screenem pro vaši jistotu, že je web opravdu zaregistrovaný.

nabídky prosím pište zde ale raději na email: wertswerts@gmail.com

werts
tomas657
Profil
- screen s vyplněným formulářem

A potom ten formulár aj odošleš? :-) Čo tak screen s potvrdením vloženia...
werts
Profil
:-) no jasně, když už jsem ho vyplnil tak to přece aji odešlu:-)

screen s potvrzením vložení je taky možný
imploder
Profil
Screen vyplněného formuláře vlastně dává větší smysl než screen potvrzení vložení.
- screen potvrzení vložení často vypadá stejně - mohl by pak patřit k úplně jiné registraci do stejného katalogu
- screen vyplněného formuláře dobře dokumentuje konkrétní provedenou práci (tj. naplnění údaji)
Jaký by mělo pro nepoctivého registrátora smysl formulář vyplnit (tj. provést práci) a neodeslat (tj. ušetřit si jedno kliknutí za cenu, že práce přišla vniveč)? Protože katalogy posílají potvrzení na e-mail, dělat screenshoty potvrzení je zbytečné. Lepší je založit na potvrzení dočasně speciální schránku, kde to registrátor odkliká a zákazník si může potvrzení prohlídout.

(samozřejmě ať si to každý dělá/požaduje, jak chce, z logického pohledu to podle mě vychází takto)
werts
Profil
jasně, přesně jak říká imploder, akorát ne všechny katalogy posílají potvrzující email o vložení.a to je škoda
Mautinek
Profil
Máš někde k dispozici seznam katalogů, kam registruješ?
Werts
Profil *
Ahoj jo mam, napis mi prosim na maila wertswerts@gmail.com a domluvime se.
werts
Profil
Můžu také zaslat mé reference, tak když tak pište na mail

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0