Autor Zpráva
Fire
Profil *
Rád bych zde nabídl jeden "kšeftík"
Už o tomto návrhu delší dobu uvažuji a dnes bych ho rád uvedl.
Nabízím několik kvalitních webových návrhů v .psd i s nakódováním.Náhledy jsou na tomto odkazu.Výměnou za toto by byl nějaký slušný notebook.Od pár známých který vedou eshop vím,že cena uvedena v konečném stavu je veětšinou dvojnásobek základní nákupní ceny(takže notebook za 15000 stojí kolem 6000),takže např. pro majitele IT eshopu je to výhodná nabídka.V případě zájmu můžete psát sem nebo na ICQ 436-699-442.
nightfish
Profil
lol, 50 % marže v IT zboží... tomu se snad ani nechce věřit
Medvídek
Profil
Fire
Heh kde to žiješ ? 50% marže v IT ? To by si v životě nic neprodal :D
Cob
Profil
Fire
Jop, pleteš si možná dva pojmy - ona cena notebooku v obchodě koupeného za 15 000 skutečně může být 6 000. To ale pokud počítáš ceny jednotlivých součástek a řekněme náklady na energie (těžko už pak s vývojem, do kterého některé značky vkládají solidní prostředky, které se dále promítnou do ceny produktu). Pak výrobce výroba takového počítače skutečně stojí třeba 6 000. Řekněme za dvojnásobek to dostane distributor v čr a za 13 500 to poskytne koncovému prodejci do eshopu. Marže v tomto odvětví jsou především v eshopech minimální..

Nicméně na základě těch ukázek si myslím, že by jsi byl schopnej ze sebe dostat kvalitní práce (soudě z grafického hlediska). Takže pokud by sis chtěl občasnou externí spoluprácí přivydělat na ten noťas, můžeš mi napsat pro bližší info na prace@cobradesign.cz .
Fire
Profil *
No,takže jsem se rozhodl o změnu,když nemá nikdo zájem o takovouto nabídku,tak jinak..Nabízím .psd náhledů co stejném odkaze,celková cena 4000.Kdo má zájem ať napíše.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0