Autor Zpráva
sonos93
Profil *
Ahoj, chtěl bych rozjet takový projekt. Bylo by to něco jako TopList.cz Navrcholu.cz atd. Proč to dělat znovu, když už takové firmy existují? Ano to je sice pravda, ale jak ty počítadla vypadají?! Jsem grafik a občas když vidím ty hrůzy co jsou schopné zkazit celý web, tak je mi špatně. Čili hledám někoho kdo by mi pomohl nakódovat počítadla a já by jsem dělal počítadla graficky... kdyby se to rozjelo, jsem schopný platit webhosting atd. Myslím si, že většina lidí vybírá počítadlo podle vzhledu a ne podle velikosti firmy. Mimochodem mohli by jsme provozovat službu: Počítadlo na zakázku. Takže by jsme udělali počítadlo, které by přesně padlo na stránku a nebolelo by do očí. No a časem by se dala na stránku nějaká reklama a možná by z toho i něco káplo ;).

Kdyžtak mě kontaktujte: sonos93@gmail.cz; ICQ:465865426
Předem díky..
reduxcz
Profil *
to slovo "mozna" je dost vystizne...drzim palce...
A myslim ze webhosting stacit nebude :-)..
tomas657
Profil
Ano to je sice pravda, ale jak ty počítadla vypadají?!

V tomto s tebou plne súhlasím... väčšina (hlavne menších) webov, ktoré ponúkajú počítadlo... ponúkajú počítadlo s fakt hroznou grafikou...

Rád by som pomohol... ale nemám skúsenosti s programovaním počítadiel... ale prajem veľa šťastia...
charlie22
Profil *
..já osobně si myslím, že počítadlo si každej je schopen udělat sám podle grafické potřeby, když už grafik dělá grafiku, čili počítadlo na zakázku nevidím jako moc reálnou věc.
Medvídek
Profil
počítadlo, které by přesně padlo na stránku a nebolelo by do očí.
A co kdyby si uživatel vyplnil bary sám, jako u blueboardu ? :)
sonos93
Profil *
charlie22
jo to je jasný, počítadlo je nejlepší zabudovaný ve webu. Ale já jsem měl na mysli například, RS, blogy tam už to tak jednoduché není.
reduxcz
nechápu co jsi myslel tím webhosting stačit nebude? Pokud si myslel doménu tak tu jsem bral automaticky..
panther
Profil
sonos93
jo to je jasný, počítadlo je nejlepší zabudovaný ve webu
podle mě je počítadlo na webu zbytečné a tudíž tomuhle „projektu“ moc šancí nedávám. Ale hodně štěstí.
bohyn
Profil
sonos93
reduxcz myslel ze na webhosting by to byla prilis velka zatez, takze to je spis na VPS pro rozjezd a pak na dedikovany server.
tomas657
Profil
počítadlo si každej je schopen udělat sám podle grafické potřeby

Samozrejme... ale pre začiatočníkov je veľmi ťažké vytvoriť si vlastné počítadlo...ktoré by navyše bolo aj graficky pekné...

viete, koľko webov má na svojom webe cudzie počítadlo? vlastné počítadlo má len zopár stoviek webov... počítadlá z cudzích serverov málokedy zapadnú do designu stránky, len málo takýchto serverov ponúka možnosť nastylovať si počítadlo podľa vlastných predstáv... preto by som nápad na takýto projekt neodsudzoval...

sonos93
reduxcz myslel ze na webhosting by to byla prilis velka zatez, takze to je spis na VPS pro rozjezd a pak na dedikovany server.

s tým by sa dalo súhlasiť, takýto projekt fakt nemôže bežať na obyčajnom hostingu....
sonos93
Profil *
otázka je, jestli se vůbec najde někdo kdo by to byl zchopný nakódovat
Alphard
Profil
otázka je, jestli se vůbec najde někdo kdo by to byl zchopný nakódovat
mohu se zeptat, kam až to chcete dotáhnout? jestli plánujete registraci, grafy a podrobné výpisy jednotlivých stránek za časová období, zastoupení rozlišení, prohlížečů atd. prostě google analytics tak by to bylo dost pracné i pro tým programátorů
proti tomu bude design pro dobrého grafika sranda
svadla
Profil
sonos93
zchopný nakódovat

nakodovanim myslis co?
Alphard
Profil
nakodovanim myslis co?
asi naprogramovat, evidentně nemá představu, co to obnáší
svadla
Profil
Alphard
taky si myslim

sonos93
kdyby se to rozjelo, jsem schopný platit webhosting atd
a do te doby?
Joker
Profil
Alphard
jestli plánujete registraci, grafy a podrobné výpisy jednotlivých stránek za časová období, zastoupení rozlišení, prohlížečů atd. prostě google analytics tak by to bylo dost pracné i pro tým programátorů
To asi jo, ale kdyby to bylo nějaké základní počítadlo s pár funkcemi, tak to IMHO takový problém nebude.
Samotný skript, který převezme nějaké parametry a vyrobí z nich záznam do databáze je vcelku triviální.
Alphard
Profil
To asi jo, ale kdyby to bylo nějaké základní počítadlo s pár funkcemi, tak to IMHO takový problém nebude.
proto se ptám, docela mě to zaujalo, možná bych tomu věnoval pár hodin, ale sonos93 vůbec nepopsal, co to má umět
sonos93
Profil *
No hele nejsem moc programátor, dělal jsem jenom html, css, php (trochu) a tak přesně nevím co to obnáší...můžete klidně poradit. No a představoval bych si to asi takhle: počítadlo by mělo umět zaznamenat dení návštěvnost a z toho by se pak vyvinulo kolik lidí navštívilo včera, celkem atd. Mělo by to rozlišit zobrazení a počet různých IP. No a to by se zobrazovalo v grafickém zpracování na stránce.
sonos93
Profil *
jo jinak platit hosting bych chtěl začít až by byl alespoň ten základ hotový..
Alphard
Profil
sonos93
takže jestli to dobře chápu, chcete rozchodit tohle http://www.toplist.cz/images/counter.asp?a=bc&ID=1 a tím to končí

Mělo by to rozlišit zobrazení a počet různých IP.
podmínka, která zjednodušuje určení unikátního návštěvníka, to se hodí :-)

možná vás kontaktuji v příštích týdnech, ješte se rozhodnu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0