Autor Zpráva
Pegasuss
Profil
Dobrý deň, touto cestou hladám šikovného webkódera (php, ccs) pre moju multigaming komunitu www.pheaven.eu
Sme multigaming komunita ktorá sa nedávno rozbehla, disponujeme 15 cs servérmi, wow realmom, diablo 2 serverom, rozbiehame aj Starcraft sekcie, črtá sa Lineage2 Servér takže celkom pekne vo veľkom :-) Problém je v tom Že náš webkóder je na vysokej a ako vidíte na webe je práce dosť... A je nato sám takže hladáme ešte jedného človeka so záľubou v gamingu na čestné miesto v našom teame. Bohužial práca nieje finančne hodnotená...
Ponúkame na výber niaku z možností, dá sa dohodnúť na všetkom:
-Práva a Vip pripojenie na všetky naše herné servéry
-MožnosŤ subdomény xxxx.pheaven.eu
-Vaše meno v patičke nášho webu ( ak sa komunita bude dobre vyvíjať je to pre vás veľmi pekná referencia ASpon myslím ...
-Ts,Vt server pre Vás ak máte niaky klan alebo pod ...



Nieje potrebné ovládať grafiku, máme dvoch grafikou ktorý prijali túto ponuku ....
Bližšie info tu na fóre alebo už priamo na mojom icq 248852311
Pegasuss
Profil
Par navrhov uz mam ale ajtak stale otvorene
Pegasuss
Profil
http://webtrh.cz/27739-webkoder-multgaming-komunity?p=196860#post196860 som hodil tento prispevok tiez, mal som par ponuk zatial to nechavam stale opec

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0