Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Hledám chovatele křečka, který umí HTML. Kluk nebo holka tak do 15 let. A má zájem vytvořit stránky o křečcích. napište mi sve ICQ nebo mail
Jennifer
Profil *
S bráchou to zvládnem, napiš mi na e-mail: jennifer-22@post.cz :-)
Anonymní
Profil *
nevím jestli mi rozumíš nebo já jsem tě špatně pochopil, ale já bych chtěl někoho kdo ty stránky udělá se mnou(ať nejsem jenom jeden) jinak bych to zvládl.
peta
Profil *
Anonymní
peter.mlich@volny.cz
Hlavne si vyber stranku z netu, na cem to chces zalozit.
Treba takove pekne odkazy a efekty mam na
www.volny.cz/peter.mlich/www.htm
www.volny.cz/peter.mlich/aref.htm
JS hry zas na
www.volny.cz/peter.mlich/hry/hry.htm

Chovatel krecku nejsem, grafik take ne.
Takze material a foto, obrazky, vzhled by byl na tobe :)
A slo by o free vec. A zadny PHP a databaze a nejlepe ani nakupni kosiky, ikdyz jeden tam mam v cookies, coz by nebyl problem pridelat, tak mozna kosik jo :)
habendorf
Profil
peta: Jsem docela zvědav, kdy ti to spamováni někdo zatrhne. Trvá to už docela dlouho a začíná mě to pěkně ... ehm, štvát.
Můžeš mi rozumně vysvětlit, proč někomu, kdo chce stránky o křečcích, nabízíš JS hry a nějaký přiblblý košíky (notabene v JS, takže v podstatě na dvě věci)?

Kdyby to byla ojedinělá záležitost, tak ani neceknu, ale jak říkám ,začináš to ostře přehánět. Grrr.
peta
Profil *
habendorf Protoze, aby videl moznosti, co lze na webu udelat, pripadne neco, co jsem delal. Rika se tomu reference a priklady? :) Mimochodem je to tema, udelat stranky a resis tu osobni veci, posli mi mail, ne? :) Nevim, kdo tu spamuje :)
dominik
Profil *
chci se zeptat muj křeček se dnes sotva plazí a ma pořad zavřene oči. Mam ho od Uterka, co mu muže byt?
rainbof
Profil *
tovat
No jestli se plazi porad tak asi mrtvej neni. nema zlomeny nohy ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0