Autor Zpráva
drvaca
Profil *
Hele, že je tu někdo kdo umí PHP? A že někdo bude tak ochotnej, a udělá mi zadarmo na web naprosto jednoduchou návštěvní knihu? Bylo by to akorát o 5-ti řádcích a dvouch inputech. Nejdřív by bylo pět řádků, kde by byly vzkazy od návštěvníků ; pak by bylo napsáno "Člověk" a první input, kam by se psalo jméno. To políčko by bylo neomezený. Pak by bylo "říká:"a tam druhej input, kerej by byl omezenej na (třeba) 160 znaků, A nakonec tlačítko odeslat. A když by se kliklo na to tlačítko, tak by se odeslala zpráva do toho textu nad inputama, do těch 5-ti řádků, a to tak, aby se ukázalo "Člověk <co napsal do 1. inputu> říká: <co napsal do toho druhého inputu>" . Nechci žádnou antispamovou ochranu, ani administraci. Jakmile přibyde do těch 5-ti řádků nový příspěvek, tak ty nejstarší řádky prostě vymizí. Nenabídl by se někdo? Dneska jsem zkoušel návštěvní knihu si udělat sám, ale po pár hodinách jsem uznal, že na to prostě nemám :-( A knihy od těch jako knihanavstev.cz nebo blueborad.cz vůbec nevyhovujou tomu, jak chci tu návštěvní knihu já.... Předem dík.

PS: Ne, neříkejte ceny,... Když říkám že chci zadarmo, tak zadarmo :) Jen kdyby někdo měl prostě čas :) Maximálně za to abnner na web :)

A ještě prosím, aby jste si věty typu "Tak an to se ti zadarmo každej vy....." odpustili. Děkuji.
Feodaron
Profil
Je to práce na chviličku, tak mě kontaktuj a uvidíme podle toho, co je tvůj web zač.
drvaca
Profil *
Google-fanda...
tomas657

Děkuji, již jsem se domluvil s Feodaron .

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0