Autor Zpráva
elip
Profil *
Hledám nadšeného programátora, studenta, který by převzal hotové webové stránky neziskové organizace.
Stránky jsou jednoduché, jen informační, ale chybí admin, který bychom potřebovali.

Odměna nejlépe formou referencí, v případě dobře a rychle odvedené práce možnost finanční odměny.

více informací na elipat@seznam.cz
Predem děkuji za nabídky
Cup
Profil
link? proč programatora?
Lopata
Profil
on to admin myslel asi jako "programátor & admin & copywriter & kodér" v jedné osobě...
Cup
Profil
Lopata
taky si myslím ...

elip
zaměření organizace?
elip
Profil *
upřesnění k inzerátu: hledám člověka, který by doprogramoval administrační systém ke stávajícím stránkám.
Jedná se o organizaci činnou v kultuře.
joe
Profil
Cup
proč programatora?
Protože programátor programuje. elip chce doprogramovat administrační rozhraní, už chápeš proč programátora? Nebo ty snad říkáš tomu kdo píše PHP kód třeba grafik? Je to tvoje věc... takže programátor bylo to nejvhodnější slovo.

EDIT: V prvním příspěvku rozhodně nikde není napsáno, že elip hledá admina.
Cup
Profil
joe
hele chlape uklidini se ja se jen ptal ;-) v úvodním příspěvku je že hledá admina ... který by převzal hotové webové stránky tak se hoď do klidu ;-) tvúj příspěvek mi přišel tak jako by mě někde na základce sjela učitelka za zapomenutej domácí úkol ;-)
elip inzerát upřesnil tak už nejsem zmaten a to mě přinejmenším těší
comfy
Profil *
Cup
neboj, tady na základní škole nejseš [:-)>
tomas657
Profil
Elipov prvý príspevok je dosť dvojzmyselný... na jednej strane sa dá pochopiť tak, že hľadá niekoho, kto web prevezme, na druhej strane sa to dá chápať len ako doprogramovanie admina...
Cup
Profil
comfy
V to pevně věřím

tomas657
s tím souhlasím ... když sem si to četl poprvé tak sem frázi chybí admin pochopil jako že chybí administrace ... ale je to jinak :)

elip
Možná kdyby ses tady rozepsal o co jde, třeba by to byl obor který by mě zajímal a klidně bych pomohl. Když si napsal že je to něco ohlědně kultury tak to může být poměrně dost věcí. Možná bych měl zájem pokud, pokud to bude něco co mě zajímá, chceš-li ozvi se na x.cup[av]centrum.cz pošli podrobnější popis

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0