Autor Zpráva
Pan_snek
Profil *
Dobrý den,
poptávám někoho spolehlivého, šikovného, který by mi zařídil výměnu odkazů asi pro 5 až 8 webů (mé zakazníky, časem více). Rozsah výměny by byl min. okolo 40 odkazů na jeden web formou zapalcení ........ kdyby šla i výměna 1:1 šlo by to také, ale nevim jestli by byl zajem .....

Najde se někdo, kdo se zabývá vyměnou odkazů a ma možnost vymenit minimálně 40 linků (které by měly být alespon průměrné, né žádné mrtvé projekty, nebo stránky se stovkama linků na jedné straně .. pak aby ten link tam alespon rok byl ... ) ... Výhodou je, že by se měnilo rovnou vsechyn weby , takže by to bylo efektivnější pro umistění ...

Cena dohodou (udadejte prosim cenu za vymenu jednoho odkazu), abych si to spocital :)
Můžu mit i vice webu k vymene.

Platba bud na fakturu, nebo dohodu o provedeni práce, ev. po emailu jinou formou :)
Jen seriozní nabídky, provedení co nejdříve ...

Email: nejsem.lama@seznam.cz
Petr
Dolby
Profil *
Ahoj, já měním odkazy, kdyžtak mi napiš na ICQ: 467012401. Mám ted i asi 6 webů na výměnu. Mužeme se třeba domluvit i na spolupráci.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0