Autor Zpráva
Cob
Profil
Pokud dokážete vyprodukovat kvalitní, zajímavé a pokud možno originální návrhy internetových stránek a eshopů, jste člověk, kterého hledáme. Z důvodu nutného rozšíření našich kapacit hledáme externí spolupracovníky na pozici grafik webových stránek a eshopů.Forma spolupráce:

Grafický návrh bude zpočátku zadán maximálně třem lidem. Návrh, který bude vybrán, bude od Vás odkoupen za předem stanovenou sumu a na základě připomínek zákazníka doveden do finální podoby.
V případě, že spolupráce bude fungovat, bude zadání posíláno výhradně Vám. Tato forma výběrového řízení slouží k prověření kvalit a serióznosti a rádi od ni ustoupíme v případě, že budeme vědět, že můžeme..Co preferujeme či požadujeme:

 Originální pojetí, odlišnost od běžných a stále stejných pravoúhlých layoutů, kreativní práci, nikoliv kopii stejného x-krát jinak. Preferujeme styl blížící se fotomontáži před věcmi typu obdelníkových ploch s borderem.
 Samostatnost a spolehlivost, přímé jednání, dodržování domluvených termínů.
 Zdrojový soubor v psd.
 Vítáno jest možné využití pro návrhy logotypů, či tvorbu flashových bannerů, případně orientace v html,css atd.
 Spolupráce a komunikace skrze mail/ICQ/skype.Co nabízíme:

 Peníze, jak jinak..
 Přísun zakázekOslovil-li Vás tento inzerát, zašlete prosím následující na email prace(uzenáč)cobradesign.cz:

 Vyberte ze svého portfolia prosím maximálně 5 nejzajímavějších návrhů z oblasti webdesignu. Nejde nám ani tak o lukrativnost domény, jako spíše o originalitu a kvalitu samotného návrhu. Může se jednat i o nerealizované projekty. Tyto reference zašlete prosím ve formátu .jpg v příloze emailu.
 Vaši představu o výši odměny za návrh webové prezentace (index) a za návrh eshopu (index, detail).
 Dobu, za kterou jste běžně schopni dodat grafický návrh.

Děkuji a těším se na Vaše reakce a případnou spolupráci.

Petr Bílý, CobraDesign.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0