Autor Zpráva
Pan_snek
Profil *
Dobrý den,
poptávám výrobu pár vylepšení pro můj web (je to online aplikace), jedná se především o práci s formuláři a daty - zobrazeni ...

1) Zobrazení selectboxu nebo textboxu bez refreshnuti stránky s předáním parametru.
mám stránku na které vyplnuji nějáké data (není důležitě), pak mam právě osudový select box (zobrazuji se mi tam data z DB s seznamu) a podle výběru ID potřebuji pod tímto selectboxem načíst z DB jiné tabulky s výsledky vyberu ... a dále aby se s tim pracovalo (slo to odelsat ke zpracovaní jako celkový form action ...)....

2) Mám www s popisem a 3 tlačítka ... potřebuji, aby se mi po kliknuti na tyto tlačitka zobrazoval bez refreshnuti jiný obsah na webu ....

3) Mám registrační formulář a potřebuji, aby mi to hlidalo již existujici jmeno v DB (login přihlaseni), aby mi to naspalo, že jmeno již existuje nebo jmeno je volné ....

Moje www jsou v PHP a MySQL, nebudu nikoho zatěžovat svym obsahem, postačí mi čistý a vzorový přiklad hotový a funkční, který bych si pak sam k sobě nainstaloval ....

Cena není pro mě prioritní, ale funkčnost a bezproblémosti řešení ... kodovaní jazyka poživam win-1250

Muj email nejsem.lama@seznam.cz
Petr
Gwidion
Profil
Za chvilku ti to pošlu...
koroman
Profil
poslal som email
Pan_snek
Profil *
Dekuji za zajem, už to resim s nekym, prosim už nepiste nikdo dalsi. dekuji.
Axamith
Profil
Pan_snek : doporučuji uzavřít téma, další komentáře jsou bezpředmětné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0