Autor Zpráva
gre
Profil *
Scháním někoho na jednoduchou přáičku - potřeboval bych vytvořit logo na černém pozadí a na něm nápis Webtree, akorád místo "t" tam budé obrázek stromu, který bude "t" nahrazovat.

své nápady zasílejte na adresu webtree@seznam.cz - pokud někdo pošle něco opravdu pěkného, možná naoplátku pošlu malou finanční odměnu.
gre
Profil *
Už přišlo pár ukázek a celkem pěkné, přesto bych chtěl ještě dát šanci dalším, takže pořád můžete posílat své návrhy.
Jinak k předchozím příspěvkům: Jsem poctivý člověk a tomu, kdo to bude mít nejlepší jsem ochoten dát malou finanční odměnu.
yFang
Profil
gre
Něco jsem poslal, ale nepřišla mi žádná odpověď. Přišlo ti to, nebo ne?
oogi
Profil
gre
Nevím, zda je nejlepší takto omezovat zadání, protože si nedokážu představit, jak to "t" nahradit stromem tak, aby zůstal nápis čitelný.
Pokud to logo má být skutečně kvalitní, tak bys měl do toho investovat alespoň několik tisíc, takhle moc nevěřím, že něco skutečně obstojného dostaneš (tím se nechci dotknout těch, co něco poslali).

Moderátor Str4wberry:
* Nepoučujte.
* Pokud je pro vás nabídka/poptávka nezajímavá, zdržte se hloupých komentářů.
gre
Profil *
yFang:

Omlouvám se, už je napraveno
gre
Profil *
Uzávěrka je 2.3., do té doby přijímám návrhy - vítěz bude finančně honorován!!!
gre
Profil *
Soutěž ukončena, ted probíhá zpracování výsledků

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0