Autor Zpráva
rychlolevnak
Profil *
Nabízím rychlou externí spolupráci pro jasný úkol

Pod "jasný úkol" si představuji, že máte daný problém, který chcete levně a rychle vyřešit. Potřebujete galerii, úpravu redakčního systému nebo klidně celý redakční systém a chcete to levně a rychle. Tedy programuji hlavně v PHP.

Nemohu uvést řádné reference, jelikož se má práce pohybuje zatím jen na poli externí spolupráce, o kterou tady také jde. Pokud mne zkontaktujete, tak samozřejmě nějaké reference dostanete.

Ještě uvedu na pravou míru své znalosti:

- (x)HTML, CSS (samozřejmost)
- základy SEO

- JavaScript, základy AJAXu
- PHP (orientace v cizím kódu, OOP, spolupráce s MySQL - opět samozřejmost, zkušenosti z rozsáhlých projektů, práce s GD, atd.)
- práce v Delphi (možnost vytvoření zajímavých aplikací pro správu vašeho webu a jiné zajímavosti)

Pod pojmem levně si představuji 200-500 Kč a to z důvodu, že mne to baví a mám většinu problémů již vyřešených z předcházejících projektů, jsem student a práci za peníze nedělám často. Záležitosti, které tzv. "webová studia" mají rádi placené považuji za samozřejmost a rozhodně to není o poklesu kvality, o čem se přesvědčíte sami, pokud o mé služby budete mít zájem. Doufám, že jsem vše uvedl na pravou míru a je vše naprosto jasné.

Kontakt:
rychlolevnak@seznam.cz
rychlolevnak
Profil *
Děkuji všem za nabídky, momentálně jsem již dostatečně zaměstnán a až budu zase volný, tak se na diskusi ozvu =).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0